Szlagierowa sobota w piłkarskich zakładach bukmacherskich!

W sobotnich rozgrywkach ligowych w europie czekają nas trzy duże hity- jeden w Anglii i dwa w Hiszpanii. Kto więc sobą zagra i jakie kursy na te spotkania ma do zaoferowania Totolotek swym graczom?

Zaczynamy od Premier League, gdzie już o godzinie 13:45 Arsenal Londyn podejmie ekipę mistrza Anglii- Manchester City. Kanonierzy nieźle zaczęli sezon. W Londynie mówi się, że Wenger w końcu przestał produkować dzieciaków, a zaczął tworzyć prawdziwą drużynę mężczyzn. Transfery Oezila, czy ostatnio Sancheza i Welbecka zdają się potwierdzać tę tezę. W poprzednim sezonie Arsenal nie miał większych szans z City. Teraz ma być odwrotnie. Przedmeczowe kursy bukmacherskie na to spotkanie w dalszym ciągu stawiają The Citizens w roli faworyta, jednak już nie takiego zdecydowanego jak w poprzednich sezonach. Na mecz Arsenalu z Manchesterem City zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Arsenalu Londyn: 2,80_____remis: 3,30_____zwycięstwo Machesteru City: 2,40

W Barcelonie dokonała się mała rewolucja kadrowa. Wydaje się, że klub do maksimum wykorzystał czas, kiedy mógł warunkowo dokonywać transferów (Barcelona została ubrana zakazem transferowym), i wydaje się, że wyszło to jej tylko na plus. W Bilbao o rewolucji kadrowej nie może być mowy. Przypomnijmy, że drużyna zatrudnia tylko Basków, a tych naprawdę dobrych piłkarsko, w obecnym świecie futbolu jest naprawdę znikoma ilość. Klub inwestuje więc w szkolenie młodzieży i z roku na rok przynosi to coraz lepsze efekty. Jednak naszym zdaniem nie można wygrać z naszpikowaną gwiazdami Barceloną, mając do dyspozycji tylko kilkunastu graczy mogących pochwalić się niezłą klasą piłkarską. Athetic to czwarta drużyna poprzedniego sezonu w Hiszpanii, jednak będzie im bardzo ciężko powtórzyć to osiągnięcie, i nic nie zapowiada by mecz z Blaugraną przybliżył ją do tego celu. Początek meczu Barcelony z Athletic Bilbao o godzinie 16:00. Transmisja z Canal+ Family 2.

zwycięstwo Barcelony: 1,35_________remis: 5,50_________zwycięstwo Athletic Bilbao: 8,50

Jednak jeszcze większe emocje wzbudzają Derby Madrytu, czyli mecz: Real Madryt – Atletico Madryt. Królewscy są naszpikowani gwiazdami, galaktycznymi zawodnikami. Carlo Atcelotti na każdej pozycji ma ogromny kłopot bogactwa. Odszedł w prawdzie Xabi Alonso, ale to nie kłopot go zastąpić. Przypomnijmy jednak, że Atletico w ostatnich latach ma patent zarówno na Barcelonę. Czy teraz też będzie podobnie. Gang Simeone na pewno będzie gryzł trawę i za żadne skarby nie odpuści tego spotkania! Szlagier soboty rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie transmitowany w Canal+ Family 2.

zwycięstwo Realu Madryt: 1,75_______remis: 3,60_______zwycięstwo Atletico Madryt: 5,10

Spotkań rozgrywanych w sobotę jest znacznie więcej, jednak te trzy prezentują się naszym zdaniem zdecydowanie najatrakcyjniej. Kompletną ofertę kursową Totolotka na każdy mecz rozgrywany w sobotę można znaleźć klikając w  https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *