Środowe międzynarodowe spotkania towarzyskie

Środa to nie tylko wielki pojedynek Niemców z Argentyną. To także szereg innych spotkań towarzyskich, w których wystąpi kilkanaście innych reprezentacji. Postaraliśmy się wybrać dla Państwa te najciekawsze, wraz z kursami na poszczególne rozstrzygnięcia. Oto więc one.

Zaczynamy od pojedynku Łotwy i Armenii. Nieznacznym faworytem tej rywalizacji są Ormianie. Mówisz Armenia, myślisz- Henrich Mychitarian! Pomocnik Borussi Dortmund jest naprawdę w dużym gazie, co udowadnia na początku sezonu niemieckiej Bundesligi. Teraz czas przeniesienie formy klubowej na niwę reprezentacyjną. Armenia, to oczywiście nie tylko Mychitarian. Goście dość szybko przepadli eliminacjach mistrzostw Świata, ale potrafili osiągnąć kilka naprawdę spektakularnych wyników, jak choćby wysoka wygrana ze znacznie mocniejszą Danią. Z Łotwą na pewno nie będzie tak łatwo, tym bardziej, że gospodarze budują team na eliminacje Euro 2016. Jak dotąd idzie im to tak sobie, ale właśnie po to są mecze towarzyskie- by eksperymentować, i szukać optymalnego ustawienia zespołu. Pojedynek  Łotwy z Armenią rozpocznie się o godzinie 19:45.

zwycięstwo Łotwy: 2,70_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo Armenii: 2,45

Teraz już mecz Czechy – USA. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:00. Mecz ten będzie transmitowany w Polsacie Sport. Faworytem są Czesi, ponieważ rozgrywają to spotkanie u siebie, ale także dlatego, że Amerykanie przyjadą do Europy w trochę eksperymentalnym składzie, a w powoli odradzających się naszych sąsiadach nie brakuje coraz lepszych piłkarzy, którzy z pewnością nie będą chcieli się oszczędzać, by wywalczyć sobie miejsce w kadrze na najbliższe mecze eliminacji mistrzostw  Europy. Jeszcze jedna wskazówka odnośnie tego pojedynku. Jeśli Czechy grają z USA, to zawsze mamy do czynienia ze sporą ilością bramek. Dzisiaj również może być podobnie.

zwycięstwo Czechów: 2,00_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo USA: 3,55

Spotkanie Anglii z Norwegią można opisać w kilku słowach, i tak też zrobimy. Nadmieńmy- spotkanie mocnej Anglii ze słabą Norwegią. Synowie Albionu nie lubią przegrywać w meczach towarzyskich, tym bardziej, jeśli grają u siebie. Norwegia może odrobinę powalczyć, jednak jest to bardzo toporna reprezentacja. Przypomnijmy, że niedawno ograła ją nawet reprezentacja Polski (!!). Początek meczu Anglii z Norwegią o godzinie 21:00.

zwycięstwo Anglii: 1,45_____________remis: 4,05_____________zwycięstwo Norwegii: 6,90

Zapraszamy do typowania środowych meczów towarzyskich. Nie powinno w nich zabraknąć sporych emocji, a przy odrobinie szczęścia- również sporych wygranych bukmacherskich! Oferta kursowa na wspomniane pojedynki dla graczy Totolotka jest już dostępna na naszej stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *