Sobota z polską Ekstraklasą!

Dziś w T-Mobile Ekstraklasie czekają nas trzy pojedynki. Swoje mecze rozegrają między innymi Legia i Lech, a więc z pewnością będzie ciekawe.

Ale zaczynamy od pojedynku: Cracovia – Górnik Łęczna. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 15:30 i będzie transmitowane w Canal+ Family. Faworytem meczu są gospodarze, ale to jednak Górnik jest jedną w rewelacji jesieni w Ekstraklasie. Beniaminek poczyna sobie naprawdę nieźle. Zdążył już sprawić kilka niespodzianek. Jeśli wygra w Krakowie, z pewnością nie będzie to sensacja, gdyż gra Cracovi wygląda naprawdę słabo. Jeśli Robert Podoliński nie znajdzie szybko złotego środka, by Pasy zaczęły w końcu zdobywać punkty, za rok możemy oglądać tę drużynę o jedną klasę rozgrywkową niżej.

zwycięstwo Cracovi: 2,35_________remis: 3,10_________zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,00

Również Jaga nie zachwyca. Dwa tygodnie temu Żubry zdołały co prawda pokonać Koronę i to na wyjeździe, ale patrząc na grę Kielczan- to żaden wyczyn. Teraz do Białegostoku przyjeżdża Lech, i wygląda na to, że pokaże im miejsce w szeregu. Zespół Kolejorza objął Maciej Skorża, a wiadomo, że ten nie odstawia fuszerki. Możemy się spodziewać dobrego spotkania. Czy wreszcie z poprawą jakości ze strony poznańskiego klubu? Przekonamy się już od godziny 18:00, kiedy to rozpocznie się ten mecz. Zapraszamy na niego do Canal+ Sport.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 3,10_____remis: 3,00_____zwycięstwo Lecha Poznań: 2,35

Legia Warszawa znów musi lizać rany. W poprzedniej kolejce miało być łatwe zwycięstwo z Podbeskidziem, skończyło się na stracie trzech punktów. Teraz czas odbić to sobie w meczu z kolejnym rywalem. Śląsk z pewnością nie jest na straconej pozycji, jednak mało prawdopodobne, by zdołał wywieźć z Łazienkowskiej chociaż punkt. Zwycięstwo Legii kilkoma bramkami? Dlaczego nie! Mecz: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław, będzie transmitowany w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,68______remis: 3,50______Zwycięstwo Śląska Wrocław: 5,00

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań polskiej ligi. Atrakcyjną ofertę kursową na całą kolejkę Ekstraklasy przygotowaną przez ekspertów Totolotka można już znaleźć klikając w https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *