Pucharowy czwartek w piłkarskich zakładach bukmacherskich

Czwartek w wielu krajach piłkarskiej Europy wykorzystywany jest na mecze pucharowe. Nie inaczej jest dziś. Czeka nas więc szereg spotkań o puchar danego państwa. Spróbowaliśmy wybrać kilka tych najciekawszych pojedynków.

I tak na Ukrainie swe siły skrzyżują FC Poltava i Szachtar Donieck. Chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że zdecydowanymi faworytami tego starcia jest ekipa z Doniecka. Szachtar w zeszłym roku dotarł do finału tych rozgrywek przegrywając w nim z Dynamem Kijów. Teraz chce sięgnąć po to trofeum, a jeśli tak, to trzeba pokonać Poltavę. Zadanie nie powinno być szczególnie trudne, gdyż przeciwnicy są po prostu słabi, występują zaledwie w drugiej lidze, gdzie idzie im naprawdę przeciętnie. A Szachtar- wiadomo! Początek tego spotkania już od godziny 15:00.

zwycięstwo FC Poltava: 12,00______remis: 6,80______zwycięstwo Szachtara Donieck: 1,15

Ciekawie też powinno być w Rosji. Najciekawszym spotkaniem pucharowym rozgrywanym dziś wydaje się pojedynek Szynika Jaroslav z Dinamo Moskwa. Na mecz zapraszamy o godzinie 16:00. Od lat mówi się, że Dinamo nie potrafi wykorzystać swego potencjału piłkarskiego w lidze. Więc może chociaż w krajowym pucharze? Tacy zawodnicy jak Mathieu Valbuena, Kevin Kuranyi czy Yuri Zhirkov to naprawdę ogromne tuzy na tle większości rywali, a co dopiero w starciu z Szynikiem Jarolav.

zwycięstwo Szynika Jaroslav: 8,40_____remis: 5,10_____zwycięstwo Dinamo Moskwa: 1,25

W Holandii PSV Eindhoven zmierzy się z FC Utrecht. Gospodarze już nie raz potrafili wtopić w rozgrywkach pucharowych z przeciwnikiem o niższej klasie, a właśnie za takiego uznawany jest Utrecht. Goście nie wyróżniają się niczym w lidze, ot typowy średniak. Natomiast PSV praktycznie od zawsze walczyło o najwyższe cele w Holandii, w tym także o krajowy puchar. Spotkanie: PSV Eindhoven – FC Utrecht, rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo PSV Eindhoven: 1,30________remis: 4,85________zwycięstwo FC Utrecht: 8,10

Zapraszamy do typowania spotkań pucharowych rozgrywanych w krajach europejskich. Atrakcyjną ofertę bukmacherską na dzisiejsze mecze można już znaleźć na naszej stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *