Puchar Króla, jakie zakłady?

W środę odbędzie się większość spotkań drugiej rudny popularnego Copa del Rey, czyli po prostu Pucharu Hiszpanii. Mimo, że to dopiero początkowa faza, kilka spotkań zapowiada się naprawdę interesująco.

I tak o godzinie 20:00 Real Betis zagra u siebie z Llagosterą. Betis to spadkowicz z Primiera Division. Drużyna nie dysponuje co prawda bardzo silnym składem, jednak w drugiej lidze radzą sobie zupełnie przyzwoicie. Są zdecydowanym faworytem tej rywalizacji, i raczej nie powinniśmy być w tym meczu świadkami niespodzianki, za jaką zostało by uznane odpadnięcie Betisu.

zwycięstwo Realu Betis: 1,45__________remis: 4,15__________zwycięstwo Llagostery: 6,90

Również o godzinie 20:00 Albacete spotka się z Realem Zaragoza. Obie drużyny w Segunda Division spisują się naprawdę kiepsko. Nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa, i z dwoma punktami zmierzają ku spadkowi z ligi. W konsekwencji pewnie się w niej utrzymają, jednak nic nie wskazuje na to, by mieli walczyć o wyższe cele. Potencjał obu klubów jest porównywalny, więc wydaje się, że będzie to mecz oscylujący wokół remisu.

zwycięstwo Albacete: 2,35_________remis: 3,20_________zwycięstwo Realu Zaragoza: 2,90

Celem Spotingu Gijon jest awans do Primiera Division. Jak na razie idzie im to nieźle. W Valladoid też walczą o awans, póki co, również z niezłym skutkiem. To Puchar Hiszpanii, więc również warto pokazać się w nim z jak najlepszej strony. Co z tego wyjdzie? Mamy nadzieję, że dobry i ciekawy mecz, który rozpocznie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Sportingu Gijon: 2,40______remis: 3,15______zwycięstwo Realu Valladoid: 2.85

Jednym z hitów drugiej rundy Pucharu Króla jest niewątpliwie pojedynek Majorki z Las Palmas. W Segunda Division obie ekipy dzieli wiele. Majorka jest na miejscu spadkowym, natomiast Las Palmas zajmuje miejsce premiowane awansem. A kto pokaże swoją wyższość w tym meczu, który rozpocznie się najpóźniej wśród wszystkich, bo o godzinie 22:00?

zwycięstwo Majorki: 2,20___________remis: 3,25___________zwycięstwo Las Palmas: 3,15

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Pucharu Hiszpanii. Kompletną ofertę kursową Totolotka na te rozgrywki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *