Poniedziałkowe piłkarskie ostatki ligowe z Totolotkiem

Dziś w najlepszych ligach europejskich dokończenie kolejek ligowych. Czekają nas więc trzy spotkania. Jedno w Anglii i dwa we Włoszech. Jak mają się one pod  kątem bukmacherskim, i czego ciekawego możemy się  w nich spodziewać?

W angielskiej Premier League zagrają ze sobą Stoke City i Newcastle United. Będzie to pojedynek drużyn z dolnej strefy tabeli. Po pięciu kolejkach obu drużynom udało się wygrać zaledwie raz, czas więc na powiększenie tego dorobku. Remis nie urządza żadnej z ekip i raczej nie wychodzi w grę. Zresztą obaj trenerzy zapowiadają, że interesuje ich jedynie zwycięstwo, a więc nie może być nowy o zachowawczej grze. Czy którejś z ekip uda się je osiągnąć? Przekonamy się dziś o godzinie 21:00, kiedy to rozpocznie się to spotkanie. Mecz Stoke City z Newcastle będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Stoke City: 2,20__________remis: 3,20__________zwycięstwo Newcastle: 3,20

Teraz włoska Serie A. Pierwszy dzisiejszy mecz, to: Udinese – Parma. Rozpocznie się on o godzinie 19:00. Gospodarze bardzo dobrze zaczęli sezon. To wprost niebywałe, że Di Natale mimo swojego bardzo słusznego już wieku wciąż daje radę, i po raz kolejny znajduje się w czołówce ligowych strzelców. Natomiast Udinese jest w czołówce tabeli. Zupełnie inaczej niż Parma, która po czterech kolejkach zakotwiczyła w strefie spadkowej. To wciąż drużyna z kilkunastoma dobrymi zawodnikami, którzy jednak po raz kolejny nie potrafią się z sobą dogadać, czego efekty widać na boisku. Ich wiara w sukces oparta się głównie na Antonio Casssano, ale wiadomo nie od dziś o wybuchowym charakterze tego napastnika. Nie mniej to właśnie on, wraz ze wspomnianym już Di Natale może okazać się jednym z głównych aktorów dzisiejszego widowiska.

zwycięstwo Udinese: 2,15_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Parmy: 3,30

Natomiast już o 21:00 dojdzie do starcia Palermo z Lazio. Faworytem tego meczu są oczywiście goście. Palermo to beniaminek, który radzi sobie jak na razie dość słabo. Po czterech kolejkach pozostaje bez wygranej. I wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, że gościom udało się wygrać zaledwie raz, i przy trzech porażkach sąsiadują z nimi w tabeli. Czas jednak wziąć się w garść i odnieść kolejne zwycięstwo, na które graczy z Rzymu na pewno stać.

zwycięstwo Palermo: 2,95_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Lazio: 2,40

Zapraszamy do typowania razem z nami poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Oferta Totolotka na dzisiejsze mecze jest dostępna na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *