Poniedziałkowe ostatki w piłkarskich zakładach bukmacherskich!

Dziś w najsilniejszych ligach europejskich czekają nas trzy mecze. Nie wystąpią w nich co prawda potentaci, jednak i tak powinno być ciekawie. Co też czeka nas więc dziś wieczorem?

O godzinie 20:45 we włoskiej Serie A Hellas Verona zmierzy się z Palermo. W zespole gospodarzy jest liczna grupa zawodników, którzy starają się przynieść chwałę swojemu klubowi, i jak na razie w miarę im się to udaje. Hellas Verona jest faworytem meczu z Palermo, i raczej nie powinno zawieźć ich oczekiwań. Goście są beniaminkiem i nie dysponują tak doświadczonym składem jak Chievo.

zwycięstwo Chievo Verona: 2,20_________remis: 3,20_________zwycięstwo Palermo: 3,30

O tej samej porze Eibar spotka się z Deportivo la Coruna. Aż trudno uwierzyć, że będzie to pojedynek beniaminków. O ile Eibar ma pełne prawo nim być, o tyle Deportivo z całą swą historią i niedawną jeszcze grą w Champions League… tymczasem  przydarzył im się spadek i kilka sezonów w Segunda Division. Teraz ma być już tylko lepiej. Najpierw trzeba zapewnić sobie bezpieczne utrzymanie w lidze, by w następnym sezonie powalczyć o coś więcej. A, żeby tak było to trzeba gromadzić punkty, tym bardziej w meczach z takimi rywalami jak Eibar, czyli najprawdopodobniej bezpośrednimi ich rywalami w walce o utrzymanie. Drużyna z la Coruny nie jest faworytem tego spotkania, ale sądzimy, że będzie się starała chociaż powalczyć o wygraną.

zwycięstwo Eibar: 2,10________remis: 3,15________zwycięstwo Deportivo la Coruna: 3,70

Dziś dokańcza też swoją kolejkę angielska Premier League. Spotkanie które nas czeka, to: Hull City – West Ham. Mecz ten będzie transmitowany w Canal+ Sport. Tygrysy z Hull po woli pną się w hierarchii angielskiego futbolu. W tym sezonie grały już nawet w Lidze Europy, gdzie zostały wyeliminowane co prawda przez Lokeren, ale piłkarze tego klubu przez cały czas nabywają doświadczenia. Kiedyś z pewnością to zaprocentuje. Zaczyna procentować już dziś. Wydaje się, że gospodarze są w stanie pokonać Młoty, które po raz kolejny nie rozgrywają dobrego sezonu, i po trzech kolejkach tkwią w dole tabeli.

zwycięstwo Hull City: 2,20__________remis: 3,30__________zwycięstwo West Hamu: 3,00

Zapraszamy do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Kompletną ofertę bukmacherską na każdy mecz rozgrywany w poniedziałek przygotowaną przez ekspertów Totolotka dla swych grających można znaleźć tutaj https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *