Piłkarski piątek w Ekstraklasie!

W polskiej T-Mobile Ekstraklasie zostaną dziś rozegrane dwa mecze. W pierwszym z nich Korona Kielce zagra u siebie z Piastem Gliwice.

Początek tego spotkania o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport. W poprzednim meczu na własnym boisku Korona zdołała pokonać Podbeskidzie, jednak należy przytomnie zauważyć, że Górale po niezłym starcie sezonu notują obecnie spadek formy. Dla Korony było to natomiast pierwsze zwycięstwo w Ekstraklasie. Wypadało by odnieść kolejne. Nie będzie to jednak łatwe gdyż naprzeciw nich staje nieobliczalny Piast Gliwice. Jan Tomaszewski powiedział niegdyś o Legii, że to boska drużyna, bo tylko jeden Pan Bóg wie jak zagra. Teraz to samo możemy powiedzieć o Piaście. Zespół sezon Ekstraklasy rozpoczął tragicznie, i gdy wydawało się, że teraz będzie jeszcze gorzej, nastąpiła nieoczekiwana poprawa gry. Remis z Bełchatowem czy wygrana z Górnikiem Zabrze i to na wyjeździe, to naprawdę dobre rezultaty. Faworytem Totolotka do zwycięstwa są gospodarze, ale wynik meczu pozostaje wielką zagadką.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,55_______remis: 3,10_______zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,75

Na początku sezonu Łęcznianie wnieśli powiew świeżości do Ekstraklasy. Kilka wyników, jak remis z Wisłą, czy pokonanie Ruchu w Chorzowie obiło się w Polsce szerokim echem. Potem jednak Górnicy popadli w przeciętność. Obecnie to typowy ligowy średniak. Śląsk natomiast stara się równać do najlepszych, i ma ku temu wszystko co potrzeba. Miejsce w ligowej tabeli (szóste, i tylko trzy punkty straty do liderującej Legii) jest doskonałą pozycją wyjściową do ataku na czołowe pozycje w tabeli. Już kiedyś pisaliśmy o Wrocławianach, że mają to do siebie, że grają słabo na wyjazdach, ale na własnym boisku są niepokonani. Idąc tym prawem serii Śląsk powinien dziś odnieść zwycięstwo. A jak będzie przekonamy się już o 20:30, kiedy to rozpocznie się ten mecz. Spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna w Canal+ Sport.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,92______remis: 3,20______zwycięstwo Górnika Łęczna: 4,00

Typujemy polską Ekstraklasę razem z Totolotkiem! Aktualną ofertę bukmacherską na piątkowe spotkania piłkarskie rozgrywane w polskiej lidze można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *