Niedziela w polskiej Ekstraklasie!

W niedzielę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czekają nas dwa pojedynki. W pierwszym z nich Górnik Zabrze zmierzy się z Lechią Gdańsk. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 15:30, i będzie transmitowane w Canal+ Sport.

Obie drużyny (szczególnie Lechia) notują obecnie dołek formy. Lechia to zespół bardzo chimeryczny, potrafiący zagrać naprawdę olśniewająco (jak z Piastem Gliwice), by w następnym meczu zagrać kompletny piach (jak z Wisłą Kraków). Faworytem meczu jest Górnik, ale trzeba powiedzieć uczciwie, że Zabrzanie mimo zwycięstwa z Podbeskidziem, również prezentują się bardzo niemrawo, w porównaniu z pierwszymi kolejkami T-Mobile Ekstraklasy. Na papierze lepszy skład ma Lechia, jednak nie jest  to skład zgrany, zupełnie inaczej niż jedenastka Górnika Zabrze.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,45_______remis: 3,10_______zwyciętwo Lechii Gdańsk: 2,85

O godzinie 18:00 będziemy natomiast świadkami derbów Krakowa. Mimo porażki w meczu z Legią tydzień temu, i faktowi, iż Biała gwiazda zagra na wyjeździe, chyba nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie goście są faworytem tego meczu. Cracovia prezentuje się po prostu słabo. W grze zespołu Roberta Podolińskiego po prostu brak jakości. Natomiast Smuda ma tej jakości aż nadto. Jego jedynym problemem jest bardzo wąska kadra, którą dysponuje. Jasne było, że na Legię ona na pewno nie wystarczy. Ale na Cracovię? Naszym zdaniem powinno być jej aż nadto. To mecz derbowy, a w takich jak wiadomo lubią się dziać rzeczy niezwykłe, jednak z bukmacherskiego punktu widzenia większe szanse w tym meczu mają właśnie Wiślacy. Spotkanie: Cracovia – Wisła Kraków będzie transmitowane również w Canal+ Sport.

zwycięstwo Cracovi: 2,90__________remis: 3,10__________zwycięstwo Wisły Kraków: 2,40

Zapraszamy do typowania spotkań naszej rodzimej Ekstraklasy. Ofertę na wspomniane mecze, którą przygotowali eksperci Totolotka dla swych grających można znaleźć klikając w https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa. !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *