Grany piątek w zakładach bukmacherskich!

Po przerwie spowodowanej meczami reprezentacyjnymi wracają do gry najlepsze ligi europejskie. W piątek będziemy świadkami trzech pojedynków, z czego co najmniej dwa zapowiadają się naprawdę ciekawie. Co więc takiego czeka nas w piątkowy wieczór?

Zaczynamy od francuskiej Ligue 1, w której to Lyon spotka się z Monaco, i jest to z całą pewnością szlagier Ligue1. W klubie z Księstwa coś ewidentnie poszło nie tak jak trzeba… drużyna miała walczyć o najwyższe cele w lidze i w Lidze Mistrzów, a tymczasem przez całe lato trwała w niej masowa wyprzedaż zawodników. Zostali co prawda tacy zawodnicy jak Moutinho, Carvalho, czy Berbatov, jednak strata Jamsea Rodrigueza, czy też Falcao może się okazać dziurą nie do zasypania. W tej sytuacji nikogo nie dziwi fakt, że większe szanse na wygranie tego spotkania przyznaje się ekipie Lyonu. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30 i będzie transmitowany w N-Sport.

zwycięstwo Lyonu: 2,50_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Monaco: 2,90

O tej samej godzinie Bayer Leverkusen spotka się z Werderem Brema. Transmisja z tego spotkania w  Eurosporcie 2. W mediach mówi się, że Aptekarze naprawdę świetnie weszli w sezon. To prawda! Bayer jest w dużym gazie świadczy o tym pokonanie Borussi Dortmund, rozbicie Kopenhagi w eliminacjach do Ligi Mistrzów, i ogólnie dobra gra tego zespołu. Teraz na ich drodze staje Werder Brema, który wygląda na to, że w tym sezonie będzie walczył co najwyżej o miejsce w środku tabeli Bunesligi. Nie chcemy przekreślać szans Bremeńczyków w tym meczu, ale wygląda na to, że po dwóch  remisach czeka ich porażka.

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,35____remis: 4,50____zwycięstwo Werderu Brema: 9,00

Na koniec mecz hiszpańskiej Primiera Division: Almeria – Cordoba. Dla jednego i drugiego zespołu to świetna okazja by spróbować ugrać jakieś punkty. Oba  zespoły należą do słabiaków La Ligi, i wygląda na to, że będą bronić się przed spadkiem. Ewentualne zwycięstwo któregoś z nich, da mu odrobinę oddechu i chwilę wytchnienia przed kolejnymi ligowymi zmaganiami. Początek spotkania Almerii z Cordobą zaplanowano na godzinę 20:00.

zwycięstwo Almerii:  2,05____________remis: 3,20____________zwycięstwo Cordoby: 4,05

Zapraszamy do wspólnego typowania najlepszych lig europejskich. Kompletną ofertę Totolotka na wszystkie spotkania rozgrywane w piątek można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *