Eliminacje Pucharu Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

Nie tylko w Europie walczą o punkty eliminacyjne. Dziś także kolejna kolejka grupowa eliminacji Pucharu Narodów Afryki. Jakie ciekawe pojedynki czekają nas w środę?

Kamerun spotka się z Wybrzeżem Kości Słoniowej, i jest to najciekawsze dzisiejsze spotkanie. Obydwie reprezentacje występowały w niedawnym Mundialu. Obydwie nie wyszły z grupy, i teraz mają (szczególnie Kamerun) coś do udowodnienia. W ekipie gości nie zagra Didier Drogba, który zakończył już karierę reprezentacyjną, ale z całą pewnością nie zabraknie innych klasowych zawodników. Mecz Kamerunu z Wybrzeżem Kości Słoniowej rozpocznie się o godzinie 16:00.

zwycięstwo Kamerunu: 2,30_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo WKS: 3,10

Egipt nie zagrał na Mundialu i ma czego żałować. W ogóle to bardzo specyficzna drużyna. W Pucharze narodów Afryki zachodzi zawsze bardzo wysoko, lub nawet wygrywa ten turniej, jednak kiedy są eliminacje mistrzostw Świata, zespół dopada dziwna niemoc, która powoduje, że nie może się na nie zakwalifikować. Jednak teraz są rozgrywane mistrzostwa kontynentu, więc idą tym tropem, powinny one znowu być niezłe. Tunezja wydaje się zespołem jak najbardziej do pokonania. Początek spotkania o godzinie 20:00.

zwycięstwo Egiptu: 1,90_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Tunezji: 4,05

Ciekawie zapowiada się również mecz Republiki Południowej Afryki z Nigerią. Rozpocznie się ono również o godzinie 20:00. Faworytem bukmacherów jest RPA, ale przypomnijmy, że te reprezentacja nie gra teraz swej najlepszej piłki. Owszem, próbuje nawiązać do swych najlepszych czasów i miewa pewne przebłyski, jednak trzeba stwierdzić obiektywnie, że to Nigeria dysponuje większym potencjałem piłkarskim, i jest po prostu lepszą drużyną. Czy na tyle by odnieść wyjazdowe zwycięstwo nad RPA?

zwycięstwo Algierii: 1,65______________remis: 3,50______________zwycięstwo Mali: 5,20

Dlaczego Algieria jest faworytem meczu z Mali? Ponieważ ma lepszych zawodników na czele z Sofiane Feghouli, który naprawdę bardzo dobrze poczyna sobie w Valencji. Poza tym rozgrywa mecz u siebie, więc fanatyczni kibice powinni być jej dodatkowym atutem. A przede wszystkim to dobra drużyna, która z mistrzostw Świata wróciła dopiero po minimalnej porażce z Niemcami. I nieważne, że późniejszym mistrzom Świata przydarzył się akurat słabszy mecz. Pojedynek:  Algieria – Mali, rozpocznie się o godzinie 21:30.

zwycięstwo RPA: 2,40______________remis: 3,15______________zwycięstwo Nigerii: 2,85

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań kwalifikacyjnych Pucharu Narodów Afryki. Kompletna oferta bukmacherska Totolotka na te rozgrywki jest dostępna po kliknięciu w link https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%u0142ka+no%u017cna .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *