Eliminacje mistrzostw Europy w zakładach bukmacherskich!

Dziś odbędzie się kilka spotkań pierwszej kolejki eliminacji do mistrzostw Europy- Francja 2016. O meczu Polski z Gibraltarem piszemy w innym miejscu. A co ciekawego oprócz meczu Polaków nas czeka?

O godzinie 18:00 Dania zmierzy się z Armenią. Duńczycy pamiętają upokorzenie jakie zaserwowali im Ormianie w eliminacjach mistrzostw Świata, ogrywając ich w Kopenhadze i to aż 4:1. Hat-tricka strzelił wtedy Henrich Mychitarian. Teraz ma być zupełnie odwrotnie. Dania dysponuje coraz lepszymi piłkarzami, i planuje powalczyć o prawo startu w najbliższych mistrzostwach Europy. Dobry start w eliminacjach doda drużynie animuszu w wiary w siebie. Armenia nie jest słabą drużyną, jednak każdy Iny wynik niż zwycięstwo Danii będzie niespodzianką.

zwycięstwo Danii: 1,47_____________remis: 4,30_____________zwycięstwo Armenii: 6,70

Teraz już spotkania a godziny 20:45. Pierwsze które wybraliśmy, to pojedynek naszej grupy, a więc mecz Niemców ze Szkocją. Mistrzowie Świata musieli by sprawić ogromną sensację, by nie wygrać u siebie z topornymi Szkotami. Z kariery reprezentacyjnej zrezygnowali co prawda Klose i Lahm, ale jest cała plejada świetnych zawodników. Reprezentacja Niemiec ma w tej chwili obok Hiszpanii najbardziej utalentowaną młodzież, która odważnie puka już do bram dorosłej kadry. Można się o nich wypowiadać w samych superlatywach! Jak na ich tle prezentuje się Szkocja? Mizernie, by nie powiedzieć- fatalnie. Z solidnej reprezentacji, która przecież jeszcze nie tak dawno grała na Mundialu (Francja 98) nie pozostało nic. Szkoci przyjadą do Berlina po najmniejszy wymiar kary, jednak gospodarze nie powinni znać dla nich litości. Na to spotkanie zapraszamy do Polsatu Sport Extra.

zwycięstwo Niemiec: 1,17____________remis: 7,80____________zwycięstwo Szkocji: 14,00

Ciekawie zapowiada się również pojedynek Portugalii z Albanią.  Gospodarze podrażnieni nieudanym startem w brazylijskim Mundialu, będą chcieli zapewne udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy, którego w najbliższym czasie nie zamierzają już więcej powtórzyć. Albania wydaje się dobrym rywalem na początek. Na początek, by wygrać z nią przekonywująco. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że gospodarzy stać w tym meczu na spokojne zwycięstwo kilkoma bramkami. Mecz: Portugalia – Albiania, będzie transmitowany w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Portugalii: 1,30___________remis: 5,80___________zwycięstwo Albanii: 11,00

Zapraszamy do wspólnego typowania eliminacji mistrzostw Europy. Nie  powinno zabraknąć w nich emocji, także Tyc bukmacherskich, na które zapraszamy już teraz na naszą stronę internetową https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *