Czwartek w piłkarskich zakładach bukmacherskich

W czwartkowy wieczór w najsilniejszych ligach europejskich zostaną rozegrane cztery spotkania ligowe. Czego możemy się po nich spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

We Francji St.Etienne zagra swój ligowy mecz z Bordeaux. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie transmitowany w N-Sport. Zieloni co roku zaliczają się do jednych z lepszych ekip z Ligue 1. Plasują się w czubie tabeli, jednak nie zdarzyło im się stanąć na podium. Jest ono zarezerwowane jednak dla kogo innego. Boredaux również stara się równać do najlepszych, jednak rokrocznie z tych planów bardzo mało wynika. Gospodarze są faworytem tego meczu, i przy odrobinie wysiłku nie zawiodą oczekiwań fanów i bukmacherów, jednak bądźmy szczerzy- nie ma tu co liczyć na porywające widowisko.

zwycięstwo St.Etienne: 2,05__________remis: 3,25__________zwycięstwo Bordeaux: 3,55

Przenosimy się teraz do włoskiej Serie A, gdzie Lazio będzie podejmowało ekipę Udinese. W rozgrywkach lepiej wystartowało Udine, ale to drużyna z Rzymu ma lepszy skład, oraz znacznie bardziej doświadczonych zawodników. Udinese bazuje na młodzieży, jednak w tym sezonie w klubie nie objawił się jeszcze talent na miarę Alexisa Sancheza lub Antonio de Natale. Natomiast w Lazio tacy gracze jak Klose, Candreva czy Keita powinni pomuc temu klubowi osiągnąć korzystny rezultat czyli po prostu wygrać ten mecz. Początek spotkania: Lazio – Udinese, o godzinie 20:45. Na transmisję zapraszamy do Orange Sport.

zwycięstwo Lazio: 1,80_____________remis: 3,40_____________zwycięstwo Udinese: 4,30

Teraz hiszpańska Primiera Division, gdzie w czwartek czekają nas dwa ligowe pojedynki. Pierwszy z nich, to: Espanyol Barcelona – Getafe. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. Goście są świeżo po sromotnych porażkach z Valencią i z Sevillą, ale raczej nie ma co liczyć, że wyzwolą one w nich dodatkową motywację i chęć zwycięstwa. Wiadomo nie od dziś, że Getafe jest całkiem niezłe piłkarsko, ale poszczególni zawodnicy są po prostu pozbawieni ambicji, i woli wygrywania. Natomiast Espanyol pozostaje jeszcze bez zwycięstwa w lidze, ale wiele wskazuje na to, że właśnie w tym meczu odniesie swoją pierwszą ligową wiktorię.

zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 1,65_______remis: 3,50_______zwycięstwo Getafe: 5,10

Dwie godziny później, czyli o 22:00 zapraszamy do typowania starcia Valenci z Cordobą. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest odradzająca się po woli drużyna nietoperzy. Valencia na pewno nie będzie się liczyła w walce o mistrzostwo Hiszpanii, ale w wyścigu o Ligę Europejską już na pewno tak. Beniaminek z Cordoby nie powinien stanowić dla niej większego wyzwania.

zwycięstwo Valenci: 1,35____________remis: 4,70____________zwycięstwo Cordoby: 8,70

Zapraszamy do typowania spotkań piłkarskich rozgrywanych w piątek. Kompletną ofertę bukmacherską przygotowaną przez ekspertów Totolotka dla swych graczy można już znaleźć https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *