Champions League, zakłady na mecze grup C i D!

W poprzednim artykule omawialiśmy mecze Ligi Mistrzów, grup A i B. Czas teraz przedstawić, co czeka nas w grupach C i D.

Zenit w końcu chce poważnie zaistnieć w Europie. Celuje więc w wyjście z grupy, i co najmniej w ćwierćfinał Champions League. Nie będzie to łatwe, gdyż Rosjanie trafili do mocnej grupy. Pierwsza przeszkoda została pokonana w miarę prosto, teraz czas na Monaco osierocone przez swoich największych gwiazdorów, jakimi byli Jamas Rodriguez oraz Radamel Falcao. Zostały co prawda niedobitki w postaci Moutinho czy Berbatowa, ale na Ligue 1 przestało już to wystarczać. Nie chcemy być złymi prorokami, ale prędzej czy później może się okazać, że to za mało również na Ligę Mistrzów.

zwycięstwo Zenitu: 1,72___________remis: 3,40___________zwycięstwo AS Monaco:  5,10

A było już tak dobrze… Bayer Leverkusen szedł jak burza, zarówno w Bundeslidze, jak i w Lidze Mistrzów. Aż tu nagle przyszło załamanie formy, i tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach. W lidze co prawda jest już lepiej, lecz w Champions League już niekoniecznie.  Teraz czeka ich mecz z Benfiką, która w pierwszej kolejce przegrała, i teraz przystąpi do tego starcia podwójnie zmotywowana. Niemcy są oczywiście faworytem, ale już nie takim stuprocentowym jak jeszcze do niedawna. A, że Benfika nie jest przypadkowym zespołem, mamy nadzieję, że szykuje się nam emocjonujące spotkanie.

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,85_____remis: 3,40_____zwycięstwo Benfiki Lizbona: 4,05

W pierwszej kolejce Arsenal uległ wyraźnie Borussi Dortmund, teraz by powrócić do gry, koniecznie muszą wygrać. Arsenal jest faworytem i nie powinien zawieść przewidywań bukmacherów, oraz oczekiwań swych fanów. Tym bardziej, że wie jak radzić sobie z rywalami z Turcji. Londyńczycy wyeliminowali już przecież Besiktas, a w zeszłym sezonie naprawdę dobrze poradzili sobie z Fenerbahce Stambuł.

zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,55_______remis: 3,80_______zwycięstwo Galatasaray: 5,70

Kilku chwil zabrakło Anderlechtowi do pokonania Galatasaray i to na wyjeździe. Przypomnijmy, że Turcy wyrównali stan meczu dopiero w 92 minucie gry. Teraz rywal jest jednak znacznie mocniejszy. Mimo ubytków kadrowych Borussia celuje nawet w zwycięstwo w Champions League. Będzie to szalenie trudne, ale by tak się stało trzeba najpierw awansować w grupy. Droga do tego celu wiedzie właśnie przez Brukselę, i zwycięstwo z Anderlechtem. Czy tak się stanie? Wydaje się, że goście mają w rękach (w nogach) wszystkie atuty by wywieźć komplet punktów ze stadionu Constant Vanden Stocka.

zwycięstwo Anderlechtu: 5,10______remis: 3,70______zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,65

Zapraszamy do typowania spotkań Ligi Mistrzów. Aktualną ofertę ekspertów Totolotka dla naszych typerów można znaleźć klikając w następujący link: https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *