Champions League, grupy G i H

Zapraszamy Was na przegląd spotkań Ligi Mistrzów w grupach G i H. Kto z kim zagra i jakie są kursy bukmacherskie na poszczególne rozstrzygnięcia w tych potyczkach?

W ostatni weekend Schalke powstało z kolan. Pokonało Werder Brema i Borussią Dortmund, i dzięki temu przesunęło się na dziesiątą pozycję. Niby niską, ale i tak niezłą jeśli weźmie się pod uwagę ich fatalną dyspozycję w początku sezonu. Teraz czas na mecz z Mariborem, i na kolejne zwycięstwo. Nie powinno być o nie szczególnie trudno. Gospodarze z całą pewnością są mocniejsi piłkarsko od swych przeciwników. Czas więc udowodnić to na boisku.

zwycięstwo Schalke: 1,37____________remis: 4,50____________zwycięstwo Mariboru: 8,00

Jeśli ten mecz odbywał by się w Londynie, nie było by mowy o czymkolwiek. Pewna wygrana Chelsea i kropka. Jednak zawodników Jose Mourinho czeka długa podróż to Portugalii, a następnie mecz z nieprzewidywalnym Sportingiem. Jeśli weźmiemy pod uwagę własnie odległość jaką angielski klub musi pokonać, może się okazać, że wcale nie musi on zagrać dobrych zawodów. Sporting jest na tyle nieprzewidywalny, by móc się nawet pokusić o niespodziankę, i powalczyć o wygraną. Spodziewamy się twardego pojedynku, ze sporą ilością żółtych kartek. Goli powinno paść znacznie mniej, i wcale nie jest powiedziane, że będą je zdobywać tylko goście.

zwycięstwo Sportingu Lizbona: 4,50_____remis: 3,40_____zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,80

Starcie Szachara z FC Porto zapowiada się jako jedno z najbardziej wyrównanych, o czym świadczą ustalone przedmeczowe kursy. I rzeczywiście, potencjał obu drużyn wygląda podobnie. Z racji tego, że Szachtar gra u siebie, przyznajemy tej drużynie większe  szanse na zwycięstwo, jednak nie będzie niespodzianki,  jeśli ten pojedynek zakończy się wynikiem remisowym, lub jeśli to jednak uda się wygrać Portugalczykom. Zwycięzca tego dwumeczu będzie na 99% awansuje do kolejnej fazy Champions League. Przypomnijmy, że mecz nie będzie rozgrywany w Doniecku, tylko na neutralnym terenie.

zwycięstwo Szachtara Donieck: 2,55________remis: 3,10________zwycięstwo FC Porto: 2,75

Po remisie z Szachtarem Donieck w pierwszej kolejce , teraz czas na wygraną. BATE jawi się w tej grupie jako dostarczyciel punktów całej trójce pozostałych zespołów. Z grupy nie uda się awansować tej ekipie, która pogubi punkty w starciu z Białorusinami. Athletic ma świadomość tego faktu, dlatego w spotkaniu które nas czeka będzie się liczyło tylko zwycięstwo. Mają je zapewnić tacy gracze jak Iker Muniain czy Ariz Aduriz. BATE nie posiada graczy tak dużej klasy jak wspomnieni zawodnicy.

zwycięstwo BATE Borysow: 4,50_______remis: 3,40_______zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,80

Typujemy mecze Champions Legaue! Atrakcyjna oferta przygotowana przez ekspertów Totolotka dla grających możemy znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *