Bonus King – jakie promocje na ten tydzień?

Totolotek przygotował ofertę promocyjną dla swych graczy. Zobacz jakie promocje czekają nas dzień po dniu. Wśród nich każdy na pewno wybierze coś ciekawego dla siebie!

Wtorek – AKO z Bundesligą 

Postaw we wtorek kupon z czterema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem niemieckiej Bundesligi: Werder Brema – Schalke i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Środa –  Podwyższenie wygranej o 12% z meczem: Lech – Wisła

Postaw w środę kupon zawierający trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem Pucharu Polski: Lech Poznań – Wisła Kraków, i zwiększ swoją wygraną o 12%.

Czwartek – Czwartek z Primera Division

Postaw w czwartek przynajmniej 200 złotych na dowolne mecze hiszpańskiej Primera Division w piłce nożnej i odbierz bonus w wysokości 10 złotych!

Piątek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie

Postaw w piątek kupon z minimalnym kursem 4.00, który zawiera minimum dwa zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ekstraklasy i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Sobota – Podwyższenie wygranej o 12%. Legia vs Lech

Postaw w sobotę kupon zawierający trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem Ekstraklasy: Legia Warszawa – Lech Poznań, i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Niedziela – Stały bonus za Ekstraklasę!

Postaw w niedzielę przynajmniej 100 złotych na dowolne mecze polskiej Ekstraklasy i odbierz bonus w wysokości 15 złotych!

Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert promocyjnych w serwisie www.totolotek.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *