Bonus king dla graczy Totolotka, jakie promocje na najbliższe dni?

Zapraszamy Was do korzystania z Bonusów, które Totolotek przygotował dla swych graczy. Zobaczcie co mamy dla was na najbliższe dni!

Wtorek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie 

Postaw we wtorek kupon z minimalnym kursem 3,00, zawierający minimum 3 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem kwalifikacji do ME w piłce nożnej i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Środa – Mecz dnia: Polska – USA

Postaw w środę kupon z minimum trzema, zdarzeniami zawierający mecz: Polska – USA, i odbierz bonus 25% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Czwartek – Mecz dnia – Polska vs Włochy

Postaw w czwartek kupon z minimum trzema zdarzeniami zawierający spotkanie: Polska – Włochy, i odbierz bonus 25% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Piątek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie

Postaw w piątek kupon z minimalnym kursem 4,00 zawierający minimum dwa zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ekstraklasy i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Sobota – Mecz dnia: Arsenal Londyn – Manchester City

Postaw w sobotę kupon składający się z minimum dwóch zdarzeń, z których jedno to zakład na mecz –  Arsenal Londyn – Manchester City i odbierz bonus 25% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Niedziela – Stały bonus za Ekstraklasę

Postaw w niedzielę przynajmniej 100 złotych na dowolne mecze polskiej Ekstraklasy i odbierz bonus w wysokości 15 złotych!

Więcej o promocjach Totolotka, dowiesz się wchodząc na https://www.totolotek.pl/bonusy-bukmacherskie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *