Typujemy sobotnie mecze Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czekają nas trzy mecze. Proponujemy się przyjrzeć bliżej każdemu z nich. Mamy nadzieję, że każdy z naszych typerów znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Pierwszy dzisiejszy pojedynek to spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z Ruchem Chorzów. Rozpocznie się ono o godzinie 15:30, i będzie transmitowane w Canal+ Family. Zawisza notuje naprawdę fatalny sezon. Klub który w tym sezonie reprezentował Polskę w pucharach pewnym krokiem zmierza ku spadkowi z Ekstraklasy. Oczywiście nie jest to jeszcze przesądzone, ale gracze z Bydgoszczy grają naprawdę słabo, nie zdobywają punktów, i bardzo wątpliwe, by miało się to zmienić w meczu z solidnym ale mimo wszystko przeciętnym Ruchem. Jeśli na własnym boisku nie jest się faworytem a taką drużyną, trzeba powiedzieć, że w tym klubie dzieje się naprawdę źle.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,75_____remis: 3,00_____zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,75

Tempa nie zwalnia za to Bełchatów. Rewelacyjny beniaminek po tej serii spotkań może być nawet liderem Ekstraklasy. Oczywiście bardzo wątpliwe by się tak stało, ale gospodarze są faworytem spotkania z Pogonią, która nie jest ostatnio w szczycie formy. Przy odrobinie zaangażowania gospodarzy, są oni w stanie wysłać Szczecinian do domu bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej w tym meczu. Początek meczu: GKS Bełchatów – Pogoń Szczecin, o godzinie 18:00. Transmisja w N-Sport.

zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,50______remis: 3,00______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,90

Jednak prawdziwym hitem kolejki będzie spotkanie Legii Warszawa z Lechem Poznań. Jak na hit przystało, rozpocznie się on o wieczornej porze- 20:30, a stacją która pokaże ten mecz będzie Canal+ Sport. Obiecujemy sobie po tym meczu naprawdę wiele. Nie możemy się już doczekać pojedynków Miroslava Radovicia z Marcinem Kamińskim, Michała Żyry z Hubertem Wołąkiewiczem czy Szymona Pawłowskiego z Jakubem Rzeźniczakiem. Jedno jest pewne- w ten sobotni wieczór na pewno nie będziemy się nudzić!

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,82_______remis: 3,40_______zwycięstwo Lecha Poznań: 4,30

Zapraszamy do wspólnego typowania pojedynków polskiej Ekstraklasy. Aktualna oferta bukmacherska znajduje się już na naszej witrynie internetowej pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa. !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *