Typujemy spotkanie: Niemcy – Argentyna!

W środę o godzinie 20:45 zagrają z sobą towarzysko finaliści ostatnich mistrzostw Świata, a więc Niemcy i Argentyna. Spotkanie jest awizowane jako rewanż za finał brazylijskiego Mundialu. Czy rzeczywiście tak będzie, i jakie kursy na ten pojedynek przygotowali  dla nas eksperci Totolotka?

Nowy trener Argentyńczyków- Geraldo „Tata” Martino, podszedł do sprawy bardzo honorowo, i powołał wszystkich piłkarzy, których mieliśmy przyjemność oglądać w niedawnym Mundialu. Natomiast Joahim Loew odrobinę poeksperymentował, i o ile w składzie Argentyny możemy oczekiwać optymalnej jedenastki, o tyle Niemcy zagrają odrobinę zmienionym zestawieniem.

Faworytem spotkania są i tak Niemcy. Po pierwsze dlatego, że mecz odbędzie się na niemieckiej ziemi, konkretnie w Duesseldorfie. Nasi zachodni sąsiedzi nawet w nieco rezerwowym zestawianiu potrafią być bardzo groźni. Zresztą u Niemców nie istnieje coś takiego, jak rezerwowe zestawienie. W kadrze zawsze jest dwudziestu trzech równorzędnych graczy. Tacy zawodnicy jak Ginter, Kramer czy Durm gwarantują odpowiednią jakość sportową reprezentacji. Natomiast Albicelestes będą na pewno bardzo zmotywowani, ale to może okazać się za mało na doskonale funkcjonującą niemiecką maszynę. Na pewno nie sparaliżuje ich też wielotysięczna niemiecka widownia, ale to właśnie ona może natknąć reprezentację Niemiec do dobrej gry i ponownego pokazania rywalowi z ameryki południowej, kto tu rządzi.

zwycięstwo Niemiec: 1,85___________remis: 3,45___________zwycięstwo Argentyny: 4,00

Na mecz Niemców z Argentyną zapraszamy  TVP 1, oraz TVP Sport. Zapraszamy również na stronę WWW.totolotek.pl w celu  z zapoznania się a całością oferty kursowej na to spotkanie. Życzymy dużych wygranych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *