Zakłady na dokładny wynik

Dokładny wynik meczu wbrew pozorom jest bardzo do przewidzenia i poprawnego wytypowania. Jeśli jednak już uda się go trafnie wytypować, możemy spodziewać się naprawdę sporego zysku. Wpływ na DW ma przede wszystkim specyfika rozgrywek, które zdecydujemy się typować.

W ostatnich mistrzostwach Świata, bardzo często czy to w fazie grupowej, czy już w pucharowej końcowy wynik danego spotkania brzmiał: 2:1. Przy wyrównanej sile drużyn kurs na taki właśnie rezultat waha się od 8,00 do 10,00. Działo się tak przy okazji meczu Argentyny z Bośnią, kiedy kurs na DW 2:1 wyniósł około 9,00, jak i chociażby Belgii z Algierią (8,50). Również w naszej Ekstraklasie bardzo popularny końcowy wynik to właśnie 2:1 dla drużyny gospodarzy.

Nieco rzadszy końcowy wynik meczu to 1:0, 2:0, lub remisy 0:0 i 1:1. Praktyka uczy, że uśredniona stawka za takie rozstrzygnięcia to odpowiednio około:  6,50, i 7,00 i 8,00. Jeśli zdecydujemy się na typowanie spotkań stabilnej ligi, czyli np. francuskiej Ligue 1, czy też włoskiej Serie A, mamy naprawdę spore szanse, że spotkanie zakończy się właśnie takim wynikiem.

Zagłębiając się odrobinę w statystyki, można dość do wniosku, że wynik 1:0 lub 0:0 najczęściej pada na boiskach we Francji. W zeszłym sezonie nawet mistrz kraju- PSG, większość swoich spotkań wygrywał właśnie po 1:0, i to przeważnie z przeciwnikami znacznie niżej notowanymi niż oni. Bukmacherzy mają to na uwadze i dlatego kursy na DW we Francji są zawsze nieco mniejsze niż w innych ligach. Jednak różnica około 0,50 nie jest aż taka kolosalna by odstraszyć typerów. Wręcz przeciwnie, a skoro Ligue 1 jest odrobinę bardziej przewidywalna, to tylko dodatkowy atut w typowaniu w niej dokładnych wyników. Oczywiście zdarzają się niespodzianki i zdecydowanie wyższe wyniki niż wspomniane 1:0 czy 0:0, jednak ma to miejsce znacznie rzadziej niż w nieobliczalnych ligach holenderskiej, czy polskiej T-Mobile Ekstraklasie.

Zachęcamy do próbowania swych sił w zakładach bukmacherskich na dokładny wynik meczu. Przy odrobinie szczęścia możemy się przy tym naprawdę nieźle wzbogacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *