Zakłady bukmacherskie na spotkanie: Celtic Glasgow – Legia Warszawa

Już w środę (06.08.2014) swój mecz rewanżowy w III rundzie kwalifikacji Champions League rozegrają mistrzowie Polski i Szkocji, a więc Legia Warszawa i Celtic Glasgow. Jakie ciekawe i naszym zdaniem prawdopodobne do zaistnienia wydarzenia na to spotkanie przygotował dla swych grających Totolotek?

W kwestii awansu większe szanse przyznajmy drużynie z polski (kurs 1,08). Wynik 4:1 z pierwszego meczu, to naprawdę spora zaliczka przed rewanżem. Można sobie pozwolić nawet na porażkę i to więcej niż jedną bramką. Jednak jeśli chodzi już o samo zwycięstwo, jest inaczej. Celtic przegrał pierwszy mecz, a więc teraz będzie walczył o chociaż częściowe odrobienie strat. Faworytem meczu są oczywiście gospodarze. Kurs na zwycięstwo Celticu w naszej ofercie to 1,52. Właśnie tak powinno być, gdyż w meczach u siebie Celtowie są naprawdę bardzo groźni. Niedawno przekonała się o tym między innymi wielka Barcelona, która przegrała na Celtic Park 2:1.

Celtic na pewno zaatakuje od pierwszych minut. Nic innego im nie  pozostało. Mistrzowie Szkocji mogą prowadzić już po pierwszej połowie. Totolotek wycenił to zdarzenie to 1,92. Szkotom nic nie daje wygrana jedną bramką, dlatego powinni dążyć do jak najwyższego zwycięstwa. Są w stanie zwyciężyć z handicapem bramkowym -1,5. Jego wartość  kursowa w Totolotku do 2,10.

Wygląda na to, że spotkanie Celticu z Legią powinno obfitować w sporą ilość bramek. Liczymy, że doczekamy się co najmniej trzech trafień. Szkoci są znani z defensywnego stylu gry, ale teraz nie mają wyboru, muszą zagrać bardzo ofensywnie. A Legia? Legia może  zdobędzie bramkę po jednej z kontr, i dlatego kolejne zdarzenia LB>2,5 oraz BTS-tak. Kurs za LB to 1,65. Natomiast to, że obie drużyny zdobędą bramkę przyjęło wartość kursową na poziomie 1,72.

Zapraszamy do typowania meczu Legii Warszawa jak i pozostałych spotkań kwalifikacyjnych do Ligi Mistrzów. Aktualna oferta kursowa dla graczy Totolotka znajduje się na stronie https://www.totolotek.pl. Życzymy dużych wygranych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *