Zakłady bez remisu

Cash back to strategia zakładów stosowana przez ostrożnych graczy ze świata finansów do zakładów sportowych , a nawet kasyna. Rosnąca ilość i różnorodność cash backów oferowana w zakładach piłkarskich oznacza, że ​​można dodać zabezpieczenia do swoich zakładów bez dodatkowych kosztów .

Zabezpieczanie oznacza dokonanie inwestycji lub zawarcie zakładu, który pod pewnymi warunkami powoduje zwrot zainwestowanych środków, w przypadku niekorzystnego dla nas obrotu sprawy. Na przykład ktoś zawarł zakład na mecz Crystal Palace – Everton na dziewiątego listopada 2013 roku. W tym meczu padł wynik zero do zera. Jeśli był to zakład bez remisu, to otrzyma zwrot zainwestowanych środków. Nieważne czy zawarł ten zakład za złotówkę, czy za kilka tysięcy złotych. Oczywiście za kupon akumulowany, na którym oprócz zakładu bez remisu jest jeszcze kilka zwykłych zdarzeń stawka nie jest zwracana. Chyba, że na takim kuponie umieszczane są same zakłady bez remisu.

Zabezpieczenie to nie tylko wyjście awaryjne dla piłki nożnej. Chociaż daje ono mniejszy kurs, to jednak można postawić za i przeciw konkretnemu bardzo ryzykownemu wynikowi i jeśli on jednak nie padnie to wygrywamy. Jeśli jednak padnie to i tak nie jest źle, bo wychodzimy na zero. Jeśli poświęcimy trochę czasu, to z rynków piłkarskich możemy wyselekcjonować kilka lub kilkanaście zdarzeń, które w kuponie akumulowanym zapewnią nam zysk. Maksymalny lub obniżony o nietrafienie kolejnych spotkań. W najgorszym przypadku wychodzimy więc na zero.

Zakłady bez remisu są dobrym rozwiązaniem, jeśli spotykają się dwie równorzędne zespoły, na które kursy są ustalone na grubo ponad 2,00. Jeśli znajdziemy taki zestaw, gdzie kurs na gospodarza i gościa będzie oscylował w granicy 2,60, to na kurs zakładu bez remisu będzie wynosił około 1,85. W przypadku jeśli jednak ten remis padnie, my nic nie tracimy, więc to naprawdę super sprawa. To rozsądne rozwiązanie aby jeśli mamy pewność, że jedna z drużyn na pewno nie przegra danego meczu.

Zakłady na zakład bez remisu stają się coraz popularniejsze. Nie gwarantują one co prawda dużych kursów, jednak są w miarę bezpieczne. Oczywiście można postawić również 1X lub X2 jednak kursy za to są niższe niż  w przypadku zakładu bez remisu. Cash back to oczywiście nie jedyna forma zabezpieczenia z zakalcach piłkarskich, jednak chyba najpopularniejsza.

Doskonałym przykładem przydatności zakładów bez remisu był dwumecz o Superpuchar Hiszpanii pomiędzy Realem i Atletico. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu padł własnie remis 1:1, w rewanżu Atletico zwyciężyło 1:0. Zabezpieczenie takiego meczu było niewątpliwie atrakcyjna perspektywa , gdyż w pierwszym meczu padł właśnie remis, jeśli ktoś postawił na omawiamy rodzaj zakładu, to stawka za zakład została mu zwrócona. Natomiast w drugim meczu było naprawdę blisko wyniku remisowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *