Wtorkowe mecze IV rundy eliminacji Champions League

We wtorek odbędą się pierwsze spotkania czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Zwycięskie drużyny zagwarantują sobie fazę grupową tych rozgrywek. Przegrani też nie będą mieli źle- zobaczymy ich w fazie grupowej w Ligi Europy. Jednak żadna  drużyna z pewnością nie będzie się cieszyła z takiego rozwiązania. Jakie pary czekają nas więc w tej fazie, i jakie są przewidywania bukmacherskie na wspomniane pojedynki?

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane o godzinie 20:45. Zestaw par wraz z kursami na poszczególne mecze (wszystkie wartości kursowe pochodzą z www.totolotek.pl), prezentuje się następująco:

Bestikas Stambuł – Arsenal Londyn

Zwycięstwo Besiktasu Stambuł: 4,60____remis: 3,55____zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,72

Napoli – Athletic Bilbao

zwycięstwo Napoli: 1,77__________remis: 3,50__________zwycięstwo Athletic Bilbao: 4,40

Red Bull Salsburg – Malmo FF

zwycięstwo Red Bull Salsburg: 1,27_______remis: 5,50_______zwycięstwo Malmo FF: 9,00

FC Kopenhaga – Bayer Leverkusen

zwycięstwo FC Kopenhagi: 4,20_____remis: 3,30______zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,87

Steaua Bukareszt – Ludogorec

zwycięstwo Steauy Bukareszt: 2,15_______remis: 3,20_______zwycięstwo Ludogroca: 3,35

Najciekawiej na papierze zapowiada się rywalizacja włoskiego Napoli z hiszpańskim Athletic Bilbao. Goście systematycznie pięli się w hierarchii hiszpańskiego a także europejskiego futbolu, aż wspięli się w końcu do Ligi Mistrzów. Czy pokonają swą najtrudniejszą przeszkodę, jaką jest Napoli, i zagrają w swojej wymarzonej Champions League? Dowiesz się tego, oglądając to spotkanie w Canal+ Family.

Ciekawie też zapowiada się starcie Besiktasu z Arsenalem. Zobaczysz je w Canal+ Sport. Natomiast na pojedynek Kopenhagi z Bayerem Leverkusen zapraszamy do Canal+ Family 2, a Red Bull z Malmo będzie można zobaczyć w N-Sport.

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Ligi Mistrzów z Totolotkiem! Oferta na wspomniane mecze wraz z kursami znajduje się już na naszej witrynie internetowej https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *