Typujemy Superpuchar Europy!

W zeszłym sezonie drużyny z Hiszpanii  całkowicie zdominowały klubowe rozgrywki europejskie. W efekcie Real Madryt wygrał Ligę Mistrzów, a w Lidze Europy triumfowała ekipa Sevilli. Teraz te dwa zespoły zagrają między sobą o Superpuchar Europy.

Obie drużyny znają się doskonale, grają przecież w jednej lidze. Wydaje się, że nie zaskoczą się żadnymi niuansami taktycznymi, zagrają po prostu podobnie jak w Primiera Division. A jeśli tak, to zdecydowanym faworytem są Królewscy. Real już do tej pory miał naprawdę  bardzo mocny skład, który w obecnym okienku transferowym wzmocnił jeszcze takimi zawodnikami jak  Toni Kros, czy rewelacyjny podczas Mundialu w Brazylii- James Rodriguez. Natomiast Sevilla doznała głównie ubytków, i to nie jakichś nieznaczących, a swojego dotychczasowego lidera- Ivana Rakitica. Oprócz niego odeszło jeszcze kilku zawodników, ale nie tak ważnych jak Chorwat. A, że po stronie wzmocnień widzimy tylko naszego Grzegorza Krychowiaka, jasne jest, że w nachodzącym sezonie Andaluzyjczycy będą się prezentowali po prostu przeciętnie.

Wydaje się, że w spotkaniu z Realem Madryt Sevilla nie ma większych szans. W dotychczasowych meczach o Superpuchar Europy zazwyczaj padało sporo bramek, i teraz może być podobnie. Bramki te będą strzelać jednak głównie zawodnicy Królewskich. Nowi zawodnicy będą się chcieli pokazać trenerowi z jak najlepszej strony. Wygląda na to, że wszyscy co może zrobić biedna Sevilla, to schować się za podwójną gardą, i prosić przeciwnika o jak najniższy wymiar kary. Real jednak nie zna litości, i powinien zaaplikować rywalom kilka bramek, przy możliwie jak najmniejszych stratach własnych. Już jedna bramka zdobyta przez Sevillę była by niespodzianką. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, Real powinien wygrać ten mecz do zera.

Zapraszamy do typowania meczu o Superpuchar Europy. Spotkanie: Real Madryt – Sevilla, rozpocznie się o godzinie 20:45, i będzie je można zobaczyć w Canal+ Sport. Atrakcyjna oferta kursowa na ten mecz  jest już dostępna w serwisie www.totolotek.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *