Typujemy środowe spotkania Ligi Mistrzów!

Dzisiejsze mecze IV rundy eliminacji Champions League zapowiadają się ciekawiej od wtorkowych pojedynków, a to dlatego, że tylko w jednej parze, przynajmniej teoretycznie- jest już wszystko przesądzone. Co więc ciekawego czeka nas dzisiejszego wieczoru?

Tak więc w środę odbędzie się pięć spotkań. Oto one, wraz z kursami na poszczególne rozstrzygnięcia:

Arsenal – Besiktas

zwycięstwo Arsenalu: 1,40___________remis: 4,35___________zwycięstwo Besiktasu: 7,10

Ludogorec – Steaua Bukareszt

zwycięstwo Ludogorca: 2,20_______remis_3,05_______zwycięstwo Steauay Bukareszt: 3,35

Malmo FF – Red Bull Salzburg

zwycięstwo Malmo: 5,00_________remis: 3,50_________zwycięstwo Red Bull Salzburg: 1,68

Bayer Leverkusen – FC Kopenhaga

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,25______remis: 5,50_____zwycięstwo Kopenhagi: 10,00

Athletic Bilbao – Napoli

zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,20__________remis: 3,10__________zwycięstwo Napoli: 3,30

Wszystkie kursy pochodzą ze strony www.totolotek.pl .Ten jeden mecz, w którym już wszystko jest przesądzone, to oczywiście pojedynek Bayeru z Kopenhagą. Trudno spodziewać się, że solidny ale jednak ciągle ustępujący jeszcze najlepszym team z Danii, odrobi stratę z pierwszego meczu i zdoła zwyciężyć na Bay Arenie co najmniej dwoma bramkami.

 W pozostałych pojedynkach kwestia awansu pozostaje otwarta. Najciekawiej powinno być w Bilbao, gdzie miejscowy Athleic podejmie Napoli. Po remisie w Neapolu, faworytem do awansu są Hiszpanie, ale wiadomo nie od dziś, że Marek Hamsik i spółka, to naprawdę dobzi piłkarze, którzy na pewno nie odpuszczą, i będą walczyć o awans do ostatnich minut  meczu. Trudności z awansem nie powinien mieć też Arsenal. U siebie Kanonierzy grają zabójczy futbol, i są po prostu lepszą drużyną niż Besiktas, chociaż oczywiście nie wolno odbierać Turkom szans.

Ciekawie powinno być również w dwóch pozostałych spotkaniach. Malmo do awansu wystarczy tylko jedna bramka. Ludogorcowi jeden gol daje remis i dogrywkę, ale pamiętamy ich z poprzedniego sezonu pucharowego, w którym odprawiali z kwitkiem znacznie lepsze drużyny niż Steaua, z którą przychodzi im się teraz mierzyć.

Zapraszamy do wspólnego typowania środowych spotkań Champions League. Z pewnością każdy typer znajdzie coś odpowiedniego dla siebie wśród mnogości oferty, która znajduje się na stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *