Typujemy spotkanie: Manchester City – Liverpool!

Już w drugiej kolejce Premier League czeka nas starcie najwyżej wagi. Zagrają ze sobą mistrz z wicemistrzem Anglii, a więc Manchester City z Liverpoolem. Jakie są przewidywania bukmacherów na to spotkanie, oraz jakich ciekawych kursów możemy się spodziewać w Totolotku?

Pierwszy raz od bardzo dawna zdarzyło się tak, że Manchester nie dokonał zawrotnego transferu wartego kilkadziesiąt milionów Euro. Manuel Pellegrini twierdzi, że to dlatego, by skonsolidować i zgrać jeszcze bardziej ze sobą obecny skład. W kuluarach jednak mówi się, że chodzi o to, że UEFA postarszyła drużnę wykluczeniem z rozgrywek Ligi Mistrzów za brak przestrzegania finansowego fair play. Ale i tak bez nowych twarzy skład The Citizens wygląda niesamowicie mocnie.

Liverpool natomiast się osłabił, bo mimo kilku transferów (głównie z Soutchampton) tak trzeba określić sprzedaż do Barcelony Luisa Suareza. Bez niego The Reds tracą wiele ze swych atutów ofensywnych, jednak oczywiście nie wszystkie. Strata takiego napastnika jest niemożliwa do zrównoważenia. Boleśnie przekonuje się o tym choćby Borussia Dortmund.

Faworytem spotkania są oczywiście gospodarze. Jednak Liverpool nie przyjdzie na City of Manchester Stadium po to by się bronić. Tacy zawodnicy jak Rachim Sterling, czy wiecznie młody Steven Gerrald nie ugną się przed nikim, nawet przed mistrzami Premier League. Z całą pewnością będzie to ciekawy mecz. Nie może go przegapić żaden sympatyk futbolu, a także żaden szanujący się typer!

zwycięstwo Manchesteru City: 1,80_______remis: 3,75_______zwycięstwo Liverpoolu: 4,20

Spotkanie: Manchester City – Liverpool, w poniedziałek o godzinie 21:00. Transmisja hitu Premier League odbędzie się w Canal+ Sport. Zapraszamy do typowania tego meczu na naszej stronie internetowej- www.totolotek.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *