Typujemy spotkania Pucharu Polski!

Dziś w Pucharze Polski druga runda tych rozgrywek. W związku z tym w całej Polsce odbędzie się szereg spotkań w ramach tej fazy. Do gry wchodzą już pierwszoligowcy, a nawet ekstraklasowy GKS Bełchatów. Powinno być więc interesująco. Oto jakie ciekawe mecze tej fazy nas czekają.

Wspomniany Bełchatów zagra na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz i jest to niewątpliwie hit tej rundy. Między drużynami występuje różnica jednej klasy rozgrywkowej, i z tego powodu meczu są goście, którzy grają w Ekstraklasie, w której są jak na razie rewelacją rozgrywek. Natomiast Sandecja radzi sobie średnio. Po dwóch kolejkach I ligi ma na swoim koncie dwa remisy. Jeśli tylko Bełchatowianie nie pokpią sprawy, powinni rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. Początek meczu o godzinie 19:00.

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 4,20____remis: 3,35____zwycięstwo GKS Bełchatów: 1,75

Również o 19:00 GKS Katowice rozegra swój pojedynek z Chrobrym Głogów. W zeszłym roku Gieksa dość szybko pożegnała się z rozgrywkami o Puchar Polski. Teraz ma być inaczej. Chrobry to beniaminek Pierwszej ligi, ale na razie brutalnie przekonuje się o warunkach jakie oferuje ta klasa rozgrywkowa. A GKS to stary ligowy wyjadacz, którego ambicją jest awans najpierw do Ekstraklasy, a potem do europejskich pucharów. W Katowicach zdają sobie sprawę z tego, że najprostsza droga do Europy wiedzie właśnie przez Puchar Polski

zwycięstwo GKS Katowice: 1,80_____remis: 3,25_____zwycięstwo Chrobrego Głogów: 4,00

Odrobinę wcześniej, bo o godzinie 17:00 drużyna Gryfa Wejherowo zagra z Arką Gdynia. Arkowcy rozgrywki pucharowe traktują naprawdę bardzo poważnie, i zazwyczaj dobrze radzą sobie w rozgrywkach Pucharu Polski, dochodząc w nich co roku co najmniej do ćwierćfinału. W tym roku ma być podobnie. Gryf ma być ich pierwszą przeszkodą, na drodze do realizacji tego celu. Arka jest więc faworytem bukmacherów, i nie powinna zawieść oczekiwań.

zwycięstwo gryfa Wejherowo: 3,90_______remis: 3,30_______zwycięstwo Arki Gdynia:1,80

To oczywiście nie wszystkie spotkania jakie nas czekają, ale właśnie te wydają nam się najciekawsze. Kompletna i atrakcyjna oferta kursowa na wszystkie dzisiejsze spotkania Pucharu Polski znajduje się na stronie internetowej www.totolotek.pl . Zapraszamy do wspólnego typowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *