Typujemy sobotnie spotkania Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie dojdzie dwóch spotkań piłkarskich. Emocjonująco zapowiada się zarówno starcie w Bełchatowie jak i mecz w Warszawie. Co ciekawego  czeka nas więc w ten dzień?

Zaczynamy o godzinie 18:00, kiedy to GKS Bełchatów podejmie u siebie drużynę Śląska Wrocław. Bełchatowianie są beniaminkiem, jednak prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Nikt na nich nie stawiał, a póki co są prawdziwą rewelacją sezonu. Po trzech kolejkach zgromadzili aż 7 punktów, i mają apetyty na kolejne oczka. Dokładnie w takim samym tonie można się wypowiadać o Śląsku, z tą jednak różnicą, że nie ma on statusu beniaminka. Kontuzjowany jest najlepszy napastnik klubu z Wrocławia- Marco Paixao, ale godnie zastępuje go Robert Pich, który lideruje lideruje obecnie strzelcom Ekstraklasy. Po drugiej stronie wiadomo- bracia Makowie, którzy na pewno postarają się coś ustrzelić. Szykuje się więc dobry mecz ze sporą ilością bramek! A komu uda się w nim zwyciężyć? Przekonamy się już niebawem.

zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,40______remis: 3,15______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,85

W drugim sobotnim meczu Legia Warszawa zagra z Górnikiem Łęczna. Przynajmniej w teorii nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Górników z Łęcznej. Jednak teoria teorią, a praktyka…  Legioniści będą pewnie trochę przytłoczeni całym zamieszaniem związanych z wykluczeniem ich z Champions League. Praktyka uczy, że Legia, po dobrym meczu w Europie, lubi wtopić mecz w lidze. To oczywiście nie prawidłowość, ale należy też zwrócić uwagę na to, że w rozgrywkach ligowych trener mistrzów Polski- Henrig Berg, lubi eksperymentować. Na placu gry od pierwszych minut nie zobaczymy najpewniej optymalnej jedenastki Warszawian, a to spowoduje, że dla bardzo solidnych Łęcznian nadarzy się być może szansa na pokonanie bardziej renomowanego rywala. Nie wiemy czy w istocie tak będzie, jednak spodziewamy się dobrego meczu. Rozpocznie się on o godzinie 20:30.

zwycięstwo Legi Warszawa: 1,45______remis: 4,00______zwycięstwo Górnika Łęczna: 7,00

Zapraszamy do wspólnego typowania T-Mobile Ekstraklasy. W obu sobotnich pojedynkach powinno być ciekawie. Życzymy Wam ustrzelenia wysokich kursów i jeszcze większych wygranych pieniężnych! Całe ich zestawienie znajdziesz na stronie www.totolotek.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *