Typujemy sobotnie mecze Ekstraklasy!

W sobotę na polskich boiskach odbędą się trzy spotkania w ramach polskiej Ekstraklasy. Czego ciekawego możemy się w nich spodziewać i jakie kursy przygotowali na nie eksperci Totolotka dla grających?

Zaczynamy od Ekstraklasy. A tam pierwszy sobotni mecz to: Górnik Łęczna – Zawisza Bydgoszcz. Gospodarze zanotowali naprawdę dobry ligowy start. W ostatniej kolejce zawitali jednak na Łazienkowską i Legia spuściła im tęgi łomot. Jak spiszą się w pojedynku z drugim pucharowiczem? Z pucharowiczem, który zaczął niemrawo, jednak wygląda, że rozkręca się jednak z meczu na mecz. Odpowiedź na to pytanie poznamy już od godziny 15:30, kiedy to zabrzmi pierwszy gwiazdek tego pojedynku! Spotkanie będzie transmitowane w N-Sport.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,45_____remis: 3,15_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,80

W kolejnym meczu zagrają ze sobą Piast Gliwice i Ruch Chorzów. Będzie to spotkanie o odbicie się od dna. Obydwa zespoły tkwią bowiem w ligowym końcu tabeli. Żaden z nich nie odniósł jeszcze zwycięstwa. Według bukmacherów bliższy tego celu jest Piast, z racji tego, ze gra u siebie, ale Niebiescy chyba nie są  tacy źli, jak obecnie wskazuje na to ligowa tabela. Zwycięzca przynajmniej na moment zyska odrobinę luzu i spokoju psychicznego, przegrany zakotwiczy na dobre na dnie tabeli. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja na żywo w Canal+ sport.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,60_______remis: 3,15_______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,65

Ostatni sobotni mecz Ekstraklasy to spotkanie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin. Wiadomo co stało się w Poznaniu- odpadnięcie z Ligi Europy, zwolnienie trenera Rumaka, tymczasowy szkoleniowiec, jakim jest Krzysztof Chrobak, i perspektywa objęcia drużyny przez Macieja Skorżę. To dobry trener, ale czy piłkarze wytrzymają te wszystkie zawirowania i zdołają pokonać Pogoń, tym bardziej, że to naprawdę silna drużyna? Mecz Lecha z Pogonią rozpocznie się o godzinie 20:30. Na transmisję zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,95_______remis: 3,30_______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,80

Zapraszamy do typowania rozgrywek polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Kompletna oferta bukmacherska wraz z kursami jest już umieszczona na stronie internetowej: https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *