Typujemy sobotnie mecze Ekstraklasy

Dziś w polskiej T-Mobile Ekstraklasie odbędą się trzy mecze. Który z nich zapowiada się najciekawiej, co na ich temat sądzą bukmacherzy, i jakie są ich przewidywania?

O godzinie 15:30 zmierzą się ze sobą Górnik Łęczna i Pogoń Szczecin. Jeszcze do niedawna były to jedne z lepszych drużyn ligi, jednak ostatnio ich forma jakby przygasła. Dla obu będzie to więc dobry moment na przełamanie i odniesienie zwycięstwa. Według ekspertów Totolotka siły obu ekip są w miarę wyrównane. Czy którejś uda się odnieść zwycięstwo? Transmisja ze spotkania Górnika z Pogonią odbędzie się Canal+ Family i N-Sport.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,60________remis: 3,10________zwycięstwo Pogoni Szczecin

Jeszcze do niedawna Śląsk Wrocław uważany był za drużynę tylko i wyłącznie własnego boiska. Zespół Tadeusza Pawłowskiego wygrywał u siebie, jednak ponosił porażki na wyjeździe, i przez to tkwił mniej więcej w środku tabeli. Od jakiegoś czasu ten trend uległ zmianie. Teraz to w meczu wyjazdowym udało się wygrać (z Jagiellonią) a mecz na własnym boisku zakończył ledwie remisem z Cracovią. Teraz do Wrocławia przyjedzie Górnik Zabrze, i gospodarze remis wzięliby raczej w ciemno, choć oczywiście będą walczyć o pełną pulę. Początek meczu: Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze, o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,40______remis: 3,15______zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,90

Za to o 20:30 zapraszamy na pojedynek Korony Kielce z Jagiellonią Białystok. Obydwie ekipy prezentują się słabo. Korona nawet bardzo słabo, gdyż pozostaje jedynym zespołem w T-Mobile Ekstraklasie, któremu nie udało się jeszcze odnieść zwycięstwa. Teraz jest na to spora szansa, gdyż Jaga jest po trzech porażkach z rzędu, i nie zanosi się na to, by zespół słabo radzący sobie na wyjazdach jednak przełamie tę passę, nawet w Kielcach. Czy więc Korona odniesie pierwsze zwycięstwo w lidze? Przekonamy się śledząc ten mecz w Canal+ Sport.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,65_ remis: 3,10_zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,65

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Atrakcyjną ofertę bukmacherską na niedziele pojedynki można już znaleźć na stronie internetowejhttps://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *