Typujemy siatkarskie mistrzostwa Świata!

Już za chwile rozpocznie się największa impreza siatkarska 2014 roku- siatkarski Mundial! W tym roku Polska ma przyjemność gościć najlepsze reprezentacje świata  w swoim kraju. Kto zostanie mistrzem? Jak poradzą sobie nasi? Jaki będzie skład finału? Te, i więcej zakładów na mistrzostwa Świata w siatkówce możesz już zawrzeć w Totolotku!

I tak faworytami bukmacherów, także tych z Totolotka, do zwycięstwa w imprezie są reprezentacje Rosji i Brazylii. Kurs na Sborną to 3,20, szanse Canarinhos zostały wycenione na niewiele więcej- 3,30. Trzecia w kolejce jest reprezentacja Włoch, jednak kurs- 7,50 sugeruje, że powinna ona nieco odstawać od wspomnianej dwójki. Nasza reprezentacja sklasyfikowana jest ex aequo na miejscu czwartym wraz z USA, z kursem 8,00. Reszta reprezentacji według bukmacherów powinna być tłem dla wspomnianej piątki, jednak siatkówka ma to do siebie, że potrafi być nieprzewidywalna, więc niewykluczone, że komuś uda się sprawić niespodziankę.

Można typować też zwycięski kontynent. Tu nie ma zaskoczenia- Europa (1,80), przed Ameryką Południową (2,90), i Ameryką Północną (6,50). Z pozostałych zakładów, ciekawie wygląda ten na skład pary finałowej. Największe szanse są oczywiście na finał: Rosja – Brazylia (3,70), niecno mniejsze na: Rosja – Włochy (7,00) Rosja – Polska (7,50).

Przewidywania bukmacherskie wyraźnie sugerują, że faworytem do zdobycia złota jest Rosja. Brazylia może też zdobyć złoty medal, jednak to Sborna przyjeżdża do Polski jako faworyt imprezy.

To oczywiście nie jedyne zakłady, jakie można typować na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=M%C5%9A%202014%20w%20siatk%C3%B3wce , Zapraszamy do wspólnego typowania mistrzostw Świata w siatkówce. Z pewnością nie zabraknie w nich dużych emocji, jak i- mamy nadzieję- dużych wygranych bukmacherskich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *