Typujemy piątkowe spotkania Ekstraklasy i I ligi!

W piątek odbędą się dwa mecze polskiej T-Mobile Ekstraklasy, a także dwa spotkania pierwszoligowe. Jak widzą je nasi eksperci Totolotka, i jakich ciekawych kursów możemy się w nich spodziewać?

Całą zabawę zaczynamy o godzinie 17:00 w Chojnicach, gdzie to miejsca Chojniczanka zagra z Olimpią Grudziądz. Jedni i drudzy jak na razie rozczarowują, i po trzech kolejkach mają tylko trzy punkty. Jednak o ile w zespole gospodarzy taki scenariusz był do przewidzenia, o tyle Olimpia miała się bić nawet o awans do Ekstraklasy. Wygląda jednak, że zespół z Grudziądza odpadł z tej walki już w przedbiegach. Nie mniej będzie chciał zwyciężyć w tym meczu, by chociaż na chwilę odbić się od dna. I wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt, że identyczny cel na ten mecz ma także Chojniczanka.

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,40__remis: 3,00__zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,75

Teraz Ekstraklasa i spotkanie: Zawisza Bydgoszcz – Lechia Gdańsk. Obydwa zespoły ostatnio zawodzą. To trochę dziwne, gdyż w obu grają naprawdę dobzi piłkarze. Spodziewano się, że zarówno jedni i drudzy będą zajmowali wyższe miejsce w tabeli. Nie wyszło, i teraz trzeba gonić czołówkę. Czy komuś się to uda? Przekonamy się już dziś o godzinie 18:00. Mecz Zawiszy z Lechią będzie transmitowany w Canal+ Family, oraz w N-Sport.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,90_____remis: 3,15_____zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,40

Widzew to jak na razie największe rozczarowanie Pierwszej ligi. Zespół miał walczyć o powrót do Ekstraklasy. Nie osłabił się aż tak bardzo, a tymczasem gra Widzewiaków do tej pory wygląda tragicznie. Natomiast GKS to typowy ligowy średniak. Co roku nie walczy ani o awans ani o utrzymanie. To drużyna środka tabeli, która jednak potrafi zaskoczyć. Czy zaskoczy i teraz? Początek meczu: Widzew Łódź – GKS Tychy zaplanowano na godzinę 19:00.

zwycięstwo Widzewa Łódź: 2,00________remis: 3,15________zwycięstwo GKS Tychy: 3,40

Można powiedzieć, że Pogoń i Wisła są teraz na miejscu przeciwników z pierwszego dzisiejszego ekstraklasowego meczu, a więc Lechii i Zawiszy. Stało się jednak inaczej, i to właśnie osłabiona Pogoń i odradzająca się Wisła, świadczą teraz o sile Ekstraklasy. Wisła jest w dużym gazie. Do formy powrócił Semir Slitic, i w tej chwili to najlepszy zawodnik ligi. Również Sadlok daje radę, to samo można powiedzieć o  Łukaszu Gargule, czy Arkadiuszu Głowackim. A Jeśli dodamy do tego będących w również dobrej formie Murawskiego czy Frączczaka, wychodzi na to, że pojedynek tych dwóch klubów zapowiada się pasjonująco.  Pojedynek w Szczecinie rozpocznie się o godzinie 20:30. Na transmisję meczu Pogoni z Wisłą Kraków zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,45_______remis: 3,20_______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,70

Wszystkie kursy na wspomniane spotkania pochodzą ze strony www.totolotek.pl. Zapraszamy do wspólnego typowania meczów polskiej Ekstraklasy i Pierwszej ligi. Kompletna oferta bukmacherska na te rozgrywki jest już na stronie Totolotka i czeka na typerów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *