Typujemy piątkowe mecze Ekstraklasy!

W piątek w polskie T-Mobile Ekstraklasie odbędą się dwa spotkania. Już o 18:00 Kielecka Korona zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Czego możemy się spodziewać po tym meczu, i kto zagra ze sobą w wieczornym spotkaniu?

Korona gra u siebie, ale nie jest ona uznawana za faworyta tego pojedynku. Wszystko dlatego, że Górnik, jak zresztą co roku- w rundzie jesiennej prezentuje się naprawdę bardzo dobrze, a klub z Kielc raczej dołuje. Obydwie drużyny są drugie, z tą różnicą, że gospodarze drudzy od końca. Koronie nie udało się jeszcze odnieść zwycięstwa. Zabrzanie dobrze prezentują się przede wszystkim w drugiej linii, gdzie pewne miejsce mają doświadczeni- Radosław Sobolewski oraz Łukasz Madej, wspomagani bardzo dzielnie sobie radzącym Dawidem Plizgą, czy też odradzającym się na nowo Robertem Jeżem. Spotkanie: Korona Kielce – Górnik Zabrze, będzie transmitowane w Canal+ family oraz w N-Sport.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,75_______remis: 3,15_______zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,50

W drugim ekstraklasowym piątkowym meczu zagrają ze sobą Jagielloni Białystok i Legia Warszawa. Wiemy co dzieje się teraz w Warszawskim klubie. Wszystkie te zawirowania z UEFĄ póki co nie odbijają się jednak negatywnie na postawie Legionistów w lidze. Wywołują raczej u nich dodatkową sportową złość. Przekonał się o tym Górnik Łęczna, który tydzień temu dostał na Łazienkowskiej tęgi łomot. Łęcznianie przegrali aż zero do pięciu. Teraz na podobny rezultat raczej się nie zanosi, ale nikt nie ma wątpliwości, że Legia jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Dodatkowego smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, iż poprzednie spotkanie tych drużyn w Warszawie zakończyło się… przyznaniem walkowera Jagielloni. Na mecz w Białymstoku zapraszamy do Canal+ sport. Początek rywalizacji o godzinie 20:30.

Zwycięstwo Jagielloni Białystok: 3,25_____remis: 3,25_____zwycięstwo Legii Warszawa: 2,15

Zapraszamy do typowania spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Kompletna oferta kursowa na piątkowe, jak i na wszystkie weekendowe spotkania można znaleźć w serwisie internetowym www.totolotek.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *