Typujemy niedzielne spotkania Ligue 1 i Premier League!

Kontynuujemy typowanie wyników w najsilniejszych ligach europejskich. Dziś czeka nas kolejne pięć spotkań rozgrywanych w Anglii  i Francji. Co też więc ciekawego nas czeka i jakie są przewidywania oraz kursy bukmacherskie?

I tak Liverpool zagra dziś z Southamptonem. Czy istnieje życie bez Suareza? Pewnie tak, tym bardziej, że to właśnie Liverpool miał największy udział w letnim rozkupieniu zawodników zespołu gości. Święci to w tej chwili ledwie namiastka zespołu, który tak udanie poczynał sobie w Premier League w poprzednim sezonie. Mecz, którego Liverpool jest zdecydowanym faworytem rozpocznie się o godzinie 14:30 i będzie transmitowany w Canal+ Family.

zwycięstwo Liverpoolu: 1,40________remis: 4,30________zwycięstwo Southamptonu: 7,50

Drugie starcie z lidze angielskiej to: Newcastle United – Manchester City. Gospodarze to bardzo nieprzewidywalna drużyna. Potrafią zagrać naprawdę świetne zawody, jak i kompletny piach. Jedno jest pewne, na pewno nie ugną się przed nikim, nawet przed mocarnymi The Citizens! Mecz ten również będzie transmitowany w Canal+ family. Jego  początek o godzinie 17:00.

zwycięstwo Newcastle United: 4,80____remis: 3,85____zwycięstwo Manchesteru City: 1,65

Teraz Francja. Pierwszy niedzielny mecz w tej lidze, to pojedynek Marsylii z Montpellier. Po falstarcie z Bastą, teraz czas na pierwsze ligowe zwycięstwo. Montpellier to nie ligowe ogórki, ale taki trener jak Marcelo Bielsa powinien mieć go rozpracowanego w najmniejszych detalach. Wyjazdowy remis ze wspomnianą Bastia, kibice jeszcze są w stanie wybaczyć. Wpadkę u siebie, a za taką będzie uznawany brak zwycięstwa u siebie- już niekoniecznie. Spotkanie Marsylii z Montpellierem rozpocznie się o godzinie 17:00.

zwycięstwo Marsylii: 1,60__________remis:3,65__________zwycięstwo Montpellieru: 5,70

Równolegle swój pojedynek rozpoczną St.Etienne i Stade de Reims. Goście w pierwszej kolejce zadziwili, stawiając skuteczny opór PSG, i remisując z tym zespołem 2:2. Jednak teraz przyjdzie im się zmierzyć na wyjeździe z drużyną, która uznawana jest za mocniejszą ekipę od nich. Czy bez lidera środka pola, jakim  był Grzegorz Krychowiak, można skutecznie walczyć na boisku rywala? Przekonamy się już o godzinie 17:00

zwycięstwo St.Etienne: 1,50________remis:3,75________zwycięstwo Stade de Reims: 7,10

Meczem kończącym zmagania drugiej kolejki w Ligue 1 jest: Girondins Bordeaux – AS Monaco. Wiadomo doskonale o tym, jakim potencjałem piłkarskim dysponuje drużyna z księstwa. Wiadomo też nie od dziś, że mimo tego, nie zawsze wszystko idzie po ich myśli, i czasami zdarzy im się słabszy występ, lub też po prostu rywal zmobilizuje się na tyle, że potrafi ich zatrzymać. A Bordeaux to jednak solidna drużyna, która wielokrotnie napsuła już krwi najlepszym, więc dlaczego miała by nie uczynić tego z Monaco? Na ten mecz zapraszamy do Canal+ family, początek o godzinie 21:00.

zwycięstwo Girondins Bordeaux:2,80______remis:3,10______zwycięstwo AS Monaco: 2,50

I to już wszystkie mecze w Premier League i w Ligue 1, jakie czekają nas w niedzielę. Przyznacie, że zapowiadają się ciekawie. Zapraszamy do wspólnego typowania na www.totolotek.pl ! Życzymy dużych wygranych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *