Typujemy Ligę Europejską!

W Lidze Europy odbędzie się dziś szereg spotkań czwartej, ostatniej już rundy eliminacyjnej. Wygrany  zespół ląduje w fazie grupowej, przegrany odpada z pucharów. Po wnikliwej analizie wybraliśmy dla was cztery naszym zdaniem najciekawsze mecze tej fazy, wraz z kursami na poszczególne rezultaty. Zapraszamy do lektury!

Zaczynamy więc od Cypru, i meczu: AEL Limassol – Tottenham. Futbol na Cyprze przeżywa kryzys, także ten finansowy, jednak gospodarze to przedstawiciel wielkiej trójki tamtejszych klubów (wraz z Omonią i APOEL-em Nikozja). AEL nie jest faworytem bukmacherów, jednak w starciu z angielskim Tottenhamem wcale nie stoi na całkiem straconej pozycji. Przy odrobinie zaangażowania możemy być tutaj świadkami naprawdę dobrego meczu, a nie wykluczone, że i niespodzianki. Początek meczu o godzinie 18:00.

zwycięstwo AEL Limassol: 6,50________remis: 4,20________zwycięstwo Tottenhamu: 1,45

w Grecji również mamy do czynienia z kryzysem, ale Koniczynki jakby naprzeciw jemu grają naprawdę całkiem dobrze. Sukcesy greckiej piłki klubowej to już zamierzchła przeszłość, jednak w obecnych czasach faza grupa Ligi Europy będzie uznawana za taki właśnie sukces. Panatginaikos stać na jego osiągnięcie, tym bardziej, że Duńczycy Midtylland nie są jakimiś wirtuozami futbolu, aczkolwiek należy się ich obawiać, bo to bardzo nieprzewidywalna drużyna, będąca w stanie rozstrzygnąć tę rywalizację na swoją korzyść. Spotkanie: Panathinaikos – Midtylland, odbędzie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Panathinaikosu: 1,68________remis: 3,60________zwycięstwo Midtylland: 4,85

Ostatnie dwa mecze jakie dla Was wybraliśmy rozpoczną się o 20:30. Zarówno Hull City jak i Real Sociedad są w nich faworytami, jednak należy pamiętać, że dotychczas radziły sobie one w pucharach co najwyżej średnio. Ich przeciwnicy mają większe doświadczenie, i przy odrobinie szczęścia mogą się pokusić o sprawienie niespodzianki. Większe szanse ku temu ma Lokeren, gdyż zagra u siebie. Z kolei Krasnodar, na pewno nie odpuści Realowi, i  postara się zdobyć przynajmniej jedną bramkę, by ustawić się w dobrej pozycji przed rewanżem. A, stać ich na to, bo Ari czy Bystrow, to naprawdę dobzi napastnicy. Chyba nikomu kto choć trochę orientuje się w rosyjskiej piłce, nie trzeba o tym specjalnie przekonywać.

zwycięstwo Lokeren: 2,65____________remis: 3,20____________zwycięstwo Hull City: 2,45

zwycięstwo Realu Sociedad: 1,90________remis: 3,40________zwycięstwo Krasnodaru: 4,00

Zapraszamy do typowania spotkań Ligi Europejskiej. Kompletną ofertę kursową na każdy mecz LE o 21:05 można znaleźć w naszym serwisie internetowym www.totolotek.pl. Życzymy dużych wygranych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *