Typujemy IV rundę eliminacji Ligi Europy!

Dzisiaj zagrają ze sobą drużyny walczące o fazę grupową Ligi Europejskiej. Zwycięzca zostaje w grze, przegrany odpada z pucharów. Czego ciekawego możemy się więc spodziewać po dzisiejszych pojedynkach?

Lyon zagra na wyjeździe z rumuńską Astrą. W pierwszym meczu we Francji niespodziewane zwycięstwo odniosła Astra. Wynik 2:1 jest i dobry i zły. Wiadomo, że Francuzi dysponują o wiele większym potencjałem piłkarskim, jednak Astra z Adrianem Mutu w składzie, to wcale nie kelnerzy, co udowodnili w pierwszym meczu. Lyonowi będzie trudno zarówno wygrać jak i awansować, jednak nie możemy zapomnieć, że wygrana w jakimkolwiek stosunku (oprócz 2:1- wtedy dogrywka) da gościom awans. Początek meczu Astry z Lyonem o godzinie 18:45.

zwycięstwo Astry: 2,55______________remis: 3,20______________zwycięstwo Lyonu: 2,55

awans Astry: 1,45______________________________________________awans Lyonu: 2,40

W swym pierwszym meczu nie popisało się również Hull City. Anglicy przegrali (0:1) z przeciętnym Lokeren, i teraz u siebie muszą odrabiać straty. Nie powinno to być szczególnie trudne, gdyż teraz zagrają na swoim stadionie jednak pamiętajmy, że zawodnicy Hull nie mają większego doświadczenia w pucharach, przeciwnie do zespołu Lokeren. Powinien to być ciekawe spotkanie z dużą ilością goli i sytuacji bramkowych. Rozpocznie się ono o godzinie 20:45.

zwycięstwo Hull City: 1,45____________remis: 3,90____________zwycięstwo Lokeren: 6,50

awans Hull City: 1,85__________________________________________awans Lokeren: 1,75

W podobnej sytuacji jest też portugalski Nacional de Madera. Po porażce w pierwszym wyjazdowym meczu z Dynamem Mińsk, zespół jest faworytem do zwycięstwa w rewanżu, ale do samego awansu już niekoniecznie. Bezpośredni awans Maderze daje wygrana co najmniej trzybramkowa, a o to wobec jej nieskuteczności w pierwszym meczu, będzie na pewno trudno. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Madery: 1,95__________remis3,30__________zwycięstwo Dinama Mińsk:3,55

awans Madery: 4,20_____________________________________awans Dinama Mińsk:1,15

Zapraszamy do typowania wyników spotkań Ligi Europy. Nie powinno w nich zabraknąć dużych emocji, i mamy nadzieję- jeszcze większych wygranych! Wszystkie dzisiejsze mecze tych rozgrywek można już typować na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *