Start Serie A, jakie zakłady?

Już dzisiaj inauguracja włoskiej Serie A. Liga z roku na rok jest uboższa, jednak w dalszym ciągu jest marzeniem wielu piłkarzy. Czy okaże się również dobra do typowania? Jakie są przedsezonowe typy na Serie A?

Niekwestionowanym faworytem bukmacherów, także totolotkowych jest Juventus Turyn. Bianconerri nie są co prawda tak wyraźnym kandydatem do mistrzostwa, jak Bayern w lidze niemieckiej, jednak kurs 1,95 sugeruje, że jakiemu komukolwiek innemu klubowi będzie bardzo trudno prześcignąć Juve. W dalszej kolejności do scudetto wymienia się Romę (kurs 3,50) i Napoli (5,50). Według bukmacherów mogą się liczyć jeszcze Milan (12,50), Inter (14,00) i Foirentinę (15,00). Reszta klubów powinna być tylko tłem.

Znacznie ciekawiej jest, jeśli chodzi o spadek. Tu „największe szanse” mają dwaj beniaminkowie- Cesena i Empoli. Kurs na to, że Cesea opuści szeregi Serie A przyjął wartość 1,50. Szanse Empoli wyceniane są przez Totolotka na 1,70. Dalej można już pokusić obstawić spadek jakiejś drużyny z kursem powyżej 2,00. I tak mamy tu Sassuolo za 2,25 i Chievo Veronę z kursem 2,40. Według Totolotka to najpoważniejsi kandydaci do spadku z Serie A. Urok ligi włoskiej polega na tym, że jeśli chodzi o spadek to jest ona nieprzewidywana, i często zdarza się, że tej sztuki dokona drużyna, na jaką nikt nigdy by nie postawił. Może więc uda się wytypować drużynę ze sporym kursem i zgarnąć całkiem niezłą wygraną?

Zapraszamy do typowania mistrza i spadkowicza z Serie A! Wyboru można dokonać już na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?Action=[TEAM1_NAME]=%27W%C5%82ochy%201L.%27%20OR%20[TEAM2_NAME]=%27W%C5%82ochy%201L.%27 !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *