Start Premier League, jakie zakłady?

Jak zawsze co roku w drugi weekend sierpnia tradycyjnie rusza kolejny sezon angielskiej Premier League. Liga stała się uboższa o Luisa Suareza, który odszedł do Barcelony, czy też Ashley’a Cola, który zamienił Chelesa na AS Romę, jednak w dalszym ciągu to najsilniejsza liga świata, i nic nie zapowiada, by mogło się  to zmienić. Przyjrzyjmy się, kto w tym roku ma największe szanse na mistrzostwo Anglii, a kto na spadek?

Tak więc zdaniem bukmacherów, mistrzem Anglii zostanie ktoś z dwóch klubów- Manchester City lub Chelsea Londyn. Totolotek przyznał identyczny kurs (po 2,85) na takie rozstrzygnięcie. To całkiem zrozumiałe, gdyż wydaje się, że obie ekipy posiadają zdecydowanie najsilniejsze składy personalne, dodatkowo wzmocnione jeszcze w obecnym okienku transferowym, a także najlepszych trenerów w ligowej stawce. Nieco mniejsze szanse przyznaje się Manchesterowi United (6,00), Arsenalowi  Londyn (6,50) a także Liverpoolowi (9,50).

Reszta zespołów według ekspertów, ma być tylko tłem dla wspomnianej piątki. Na dowód tego kurs na to, że mistrzem Anglii zostanie kolejny w kolejce Tottenham, wynosi aż 50,00. Natomiast na Everton, już 100,00. Jeśli ktoś jest szalony, to może co prawda obstawić pierwsze miejsce Stoke, Aston Villi, Sunderlandu lub Swansea (kurs 999,00) jednak graniczy to z cudem.

A kto spadnie z Premier League? Według bukmacherów będzie to na pewno Burnley (1,50) i para z kwartetu: Quens Park Rangers (2,75), Leicester (3,20), Crystal Palace, Hull City. Kurs na dwie ostatnie drużyny w kontekście spadku z Premier Laegue jest taki sam i wynosi 3,50. Zdaniem ekspertów, zagrożonych spadkiem jest tak naprawdę około połowa drużyn w ligowej tabeli, jednak wspomniana czwórka ma największe szanse by dokonać tej „sztuki”.

Tak przedstawiają się typy i kursy bukmacherów serwisu www.totolotek.pl. A jak będzie w istocie? Przekonaj się śledząc rozgrywki ligi angielskiej, i typując poszczególne spotkania. Pierwsza okazja już w ten weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *