Start Ligue 1, jakie zakłady?

W dzisiejszy weekend startuje francuska Ligue 1. Wszyscy mogą się czuć bardzo usatysfakcjonowani, bo już w inauguracyjnym meczu zobaczymy w akcji mistrza kraju- PSG, a więc Zlatana i spółkę. Jedynym minusem dla kibiców z Polski może być fakt, że w składzie ich rywala, a więc Reims- zabraknie naszego rodaka- Grzegorza Krychowiaka, który został sprzedany do Sevilli. Czego możemy się spodziewać po tym meczu?

Niewątpliwym faworytem spotkania, jak i całych rozgrywek ligowych jest drużyna z Paryża. PSG to nie tylko wspomniany już Zlatan Ibrachimovic. To także niezwykle silna linia obrony z Thiago Silva i Davidem Luizem, pomoc składająca się do spółki z reprezentantów Francji i Włoch, do której lada chwila ma dołączyć Angel Di Maria, czy niezwykle groźni napastnicy- Edinson Cavani i Ezequiel Lavezzi. Czy Reims jest w stanie zatrzymać takie gwiazdy światowego futbolu i osiągnąć w tym meczu chociaż rezultat remisowy?

Wydaje się, że nie ma na to większych szans. Raczej nie należy spodziewać się tu pogromu, ale spokojnego i bezstresowego zwycięstwa Paryżan już jak najbardziej tak. Powinna to być najpewniej wygrana do zera, co najmniej dwoma bramkami, ale z całą pewnością nie padnie tu wynik: 4, lub 5 do zera. Reims w zeszłym sezonie udowodniło, że mimo braku głośnych nazwisk w zespole- stanowią naprawdę zgrany kolektyw i przy odrobinie zaangażowania potrafią zrobić całkiem niezły wynik. Mogą go osiągnąć z każdą inną drużyną Ligue 1, jednak nie z PSG, który na chwilę obecną jest po prostu poza zasięgiem każdego klubu z Francji.

zwycięstwo Reims: 7,80______________remis: 4,35______________zwycięstwo PSG: 1,40

Zapraszamy Was do wspólnego typowania meczów francuskiej Ligue 1. Kompletna oferta kursowa na wszystkie spotkania pierwszej kolejki jest już dostępna w serwisie www.totolotek.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *