Środowe mecze w Lidze Europejskiej!

Środa w europejskim futbolu, to nie tylko Liga Mistrzów. Dzisiaj odbędą się również dwa spotkania w ramach Europa League. W jednym z nich zagrają pogromcy Lecha Poznań, a więc drużyna Stjarnan.

Islandczycy wylosowali włoski Inter Mediolan. Według zgodnej opinii dostali ten zespół jakby w nagrodę za ich dzielną postawę na europejskiej arenie w tym sezonie. W Islandii nawet nikt nie myśli o pokonaniu Interu. Przyjazd włoskiego zespołu ma być gratka dla kibiców, piłkarze wymienią się koszulkami, a na boisku… no cóż. Stjanran to pół amatorski zespół. Naprawdę nie chcemy im odbierać szans przed meczem, ale wygląda na to, że będą oczekiwać na jak najniższy wymiar kary. Spotkanie: Stjarnan – Inter Mediolan, rozpocznie się o godzinie 23:00.

zwycięstwo Stjarnan: 12,50________remis: 6,00________zwycięstwo Interu Mediolan: 1,20

Znacznie wcześniej, bo już 18:00 czeka nas rywalizacja ukraińsko-chorwacka, a więc, mecz: Dnipro Dniepropietrowsk – Hajduk Split. Liga ukraińska zaczyna znaczyć coraz więcej, więc nikogo nie dziwi, że gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Wydaje się, że Hajduk to mocna drużyna, ale tylko na ligę Chorwacją. Piłkarze ze Splitu wyeliminowali co prawda nie taki słaby Szachtar Karaganda, ale Kazachowie w żaden sposób nie mogą się równać z bogatymi Ukraińcami. Dnipro znalazło się w Lidze Europy dzięki temu, że odpadło w poprzedniej rundzie eliminacji to Ligi Mistrzów. A jeśli w ukraińskiej Vyschej Ligdze zajmuje się pozycję uprawniającą do gry w Lidze Mistrzów (abstrahując od zawirowań jakie mają teraz miejsce w tym kraju, także na podłożu piłkarskim), to naprawdę jednak trzeba sobą coś reprezentować.

zwycięstwo Dnipro: 1,50__________remis: 3,95__________zwycięstwo Hajduka Split: 6,20

Zapraszamy do wspólnego typowania dzisiejszych spotkań Ligi Europejskiej. Atrakcyjna oferta bukmacherska na dzisiejsze mecze jest już dostępna na stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *