Sprawdź Bonus King na ten tydzień

W tym tygodniu czekają nas mecze rewanżowe w europejskich pucharach oraz mecze IV kolejki Ekstraklasy. Sprawdź sportowy kalendarz oraz liczne bonusowe atrakcję.

Wtorek – Podwyższenie wygranej aż o 13% na kuponie

Postaw we wtorek kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający minimum 3 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem eliminacji do Ligi Mistrzów i zwiększ swoją wygraną aż o 13%!!

Środa – AKO z Ligą Mistrzów

Postaw w środę kupon z 4 lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem Ligi Mistrzów i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Czwartek – Podwyższenie wygranej aż o 13% na kuponie

Postaw w czwartek kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający minimum 3 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem eliminacji do Ligi Europy i zwiększ swoją wygraną aż o 13%!

Piątek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie

Postaw w piątek kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający minimum 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ekstraklasy i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Sobota – AKO z Ekstraklasą

Postaw w sobotę kupon z min. 4 zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dotyczyć dowolnego spotkania Ekstraklasy i odbierz bonus 25% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złot
Niedziela – Stały bonus za EKSTRAKLASĘ

Postaw w niedzielę przynajmniej 100 złotych na dowolne mecze polskiej Ekstraklasy i odbierz bonus w wysokości 15 złotych!

 Bonusy i promocje  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *