Spotkania III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów

We wtorek i w środę zostanie rozegranych piętnaście spotkań rewanżowych III rundy kwalifikacyjnej do Champions League. O meczu Celticu z Legią piszemy w innym miejscu. Kilka innych spotkań powinno być jednak równie atrakcyjnych do typowania. Czego możemy się po nich spodziewać?

BATE Borysow zagra z Debreczynem. Białorusini przegrali pierwsze spotkanie na Węgrzech, jednak teraz powinni odrobić jednobramkową stratę. Kurs na zwycięstwo gospodarzy to 1,72. Przy odrobinie wysiłku tak właśnie powinno być. Debreczyn nie jest jakimś wybitnym klubem. Wygrana w pierwszym meczu  stanowi pewną niespodziankę, teraz jednak nie powinno do niej dojść. BATE ma potencjał, by zwyciężyć minimum dwoma bramkami (handicap bramkowy -1,5 po kursie 2,80) i przechylić szalę awansu (2,10) na swoją korzyść. Początek meczu: BATE Borysow – Debreczyn, we wtorek o godzinie 19:30.

Przechodzimy do środowych pojedynków. Niespodzianką zakończył się mecz z przed tygodnia, w którym to AEL Limassol pokonał Zenit Sankt Petersburg. Jednak nic dwa razy się nie zdarza. Cypryjczycy z pewnością nie utrzymają jednobramkowej zaliczki. Nikt nie wyobraża sobie, by Zenit odpadł już na tak wczesnym etapie rywalizacji. Samo zwycięstwo Rosjan zostało wycenione przez Totolotek na 1,13. Sądzimy, że będzie to zwycięstwo z handicapem bramkowym -1,5 (1,37). Zenit powinien tu prowadzić już do połowy (1,38), jak i wygrać obie połowy. Kurs na ostatnie zdarzenie to 1,75. Nie chcemy zupełnie pozbawiać szans AEL-owi, jednak jest to po prostu znacznie słabsza drużyna, i przy Zenicie wygląda trochę jak amatorzy. Spotkanie w Rosji rozpocznie się o 18:00.

W podobnym tonie jak o meczu wyżej można powiedzieć o starciu Red Bull Salzburg z FK Karabach Akdam. Byki przegrali pierwszy mecz 2:1, ale u siebie powinni roznieść znacznie niżej notowanego rywala z Kazachstanu. Samo zwycięstwo gospodarzy, to w Totolotku kurs z rzędu 1,12. Kurs, że będzie to zwycięstwo już do połowy (1,37). Jeśli drużynie Karabachu nie uda się tu zdobyć choćby bramki, to kurs na to zdarzenie jest dość zachęcający, wynosi bowiem 1,80. Początek spotkania o godzinie 19:30.

I na koniec jeszcze starcie Besiktasu Stambuł z Feyenoordem Rotterdam. Mecz ten zapowiada się jako hit tej rudny. W pierwszym spotkaniu wygrali Turcy. Mecz zakończył się jednak wynikiem 2:1, i teraz powinno być podobnie zacięcie.Kursy na BTS-tak, a  także LB>2,5. Totolotek wycenił je odpowiednio na 1,74, oraz 1,85. Mecz  ten rozpocznie się również o godzinie 19:30.

Zapraszamy Was do wspólnego typowania spotkań kwalifikacyjnych Ligi Mistrzów. Kompletna oferta bukmacherska na wtorek i środę jest już dostępna na stronie www.totolotek.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *