Przedsezonowe typowania w Hiszpanii!

Kolejna z lig która startuje w ten weekend, to hiszpańska Primiera Division. Jak mają się typowania bukmacherów na to, kto zostanie mistrzem, kto spadkowiczem, i na to który zawodnik zostanie królem strzelców? Zapraszamy do lektury, a także do typowania!

Chyba nie będzie żadnego zaskoczenia, jeśli powiemy, że Primiera Division to liga dwóch drużyn. No dobra- trzech. Jednak  bukmacherzy zdają się nie wierzyć w  Atletico, przyznając kurs na to, że to właśnie ta drużyna zdobędzie tytuł na poziomie 8,00. Jednak to może być zgubne, gdyż w zeszłym roku kurs na Los Colchoneros kształtował się na poziomie około 65,00, a jednak zdołali oni utrzeć nosa Barcelonie i Realowi. W pojedynku tych dwóch wielkich drużyn, większe szanse na mistrza Hiszpanii przyznawane są Realowi- 1,90.  Natomiast wartość kursowa zdarzenia mówiącego o tym, że tytuł zdobędzie Barcelona, jest minimalnie większa, i wynosi 2,10. Reszta drużyn po prostu się nie liczy.

A kto spada z La Liga? Według bukmacherów będą to na pewno Eibar (1,40) i Cordoba (1,50)! Kadry tych obu zespołów prezentują się zdecydowanie najsłabiej z pośród całej stawki Primiera Division. Dla obu utrzymanie było by naprawdę ogromnym sukcesem. Jednak nikt nie wierzy, że są w stanie go osiągnąć. Marne szanse na pozostanie w lidze ma też Almeria (2,70) i Deportivo la Coruna (2,50), jednak one na pewno już powalczą i ligowy byt, choćby z Elche (4,50) czy Rayo Vallecno (5,00).

Ogromna siła ofensywna jaką dysponują Real i Barcelona, pozwala sądzić, że to właśnie ktoś z tych ekip zostanie królem strzelców rozpoczynającego się sezonu. Największe szanse na to osiągnięcie przyznawane są oczywiście Cristiano Ronaldo (1,70) i Leo Messiemu (2,30). Możliwości pozostałych piłkarzy kształtują się już marnie. Może zaskakiwać fakt, że według bukmacherów większą szansę na koronę króla strzelców ma zawieszony Luis Suarez (20,00) niż Karim Benzema (25,00) który będzie zapewne występował w swoim zespole od początku rozgrywek ligowych. Taki sam kurs jak na Benzemę został ustalony też na snajpera Atletico Madryt- Mario Mandżukicia.

Tak prezentują się kursy. Bukmacherzy mają rację, czy może jednak będziemy świadkami jakiejś niespodzianki? Postaw zakład w Totolotku i przekonaj się z razem z nami kto miał rację! Wszystkie kursy z podanej oferty znajdują się na stronie https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?Action=[TEAM1_NAME]=%27Hiszpania%201L.%27%20OR%20[TEAM2_NAME]=%27Hiszpania%201L.%27 .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *