Polskie kluby w Lidze Europy

W Lidze Europejskiej ostały się już tylko dwie polskie drużyny. W poprzedniej rundzie popłynął Zawisza, więc honoru polskiej piłki bronią tylko Ruch Chorzów i Lech Poznań. Łatwo nie będzie, ale oba nie zespoły przed swoimi meczami rewanżowymi wcale nie stoją na straconej pozycji!

Ruch zagra na wyjeździe z duńskim Esbjergiem. Drużyna ta dała się poznać z bardzo dobrej strony w zeszłorocznej edycji Ligi Europejskiej, kiedy to wyszła z grupy i została wyeliminowana dopiero przez Fiorentinę, nie będąc jednak dużo gorszym od włoskiego zespołu. Po remisie w Polsce (0:0) Niebieskim będzie ciężko cokolwiek zrobić z tym wynikiem, co nie znaczy, że nie są w stanie tego dokonać. Faworytem bukmacherów jest Esbjerg, i na zwycięstwo Ruchu chyba nie mamy co liczyć, ale bramkowy remis, lub awans po rzutach karnych? Jak najbardziej tak! A może drużyna Jana Kociana, pokusi się o niespodziankę, i uda im się jednak pokonać Duńczyków? Początek spotkania Esbjerga z Ruchem Chorzów już o godzinie 18:00

zwycięstwo Esbjerga: 1,70________ remis:3,55________ zwycięstwo Ruchu Chorzów: 4,25

Wydaje się, że łatwiejsza droga do kolejnej rundy czeka ekipę Lecha Poznań. Kolejorz przegrał do prawda pierwsze starcie z islandzkim Stjaran, ale wynik zero do jednego nie jest rezultatem niemożliwym do odrobienia. Tym bardziej, że Lech pokazał już niejednokrotnie, że u siebie potrafi odrobić straty z pierwszego meczu, i to z nawiązką, jak miało to miejsce choćby rundę wcześniej z estońskim Kalju. W zespole gospodarzy nie zobaczymy najprawdopodobniej Łukasza Teodorczyka, ale i bez niego potencjał ofensywny Lecha jest naprawdę spory. Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to Kolejorz powinien wysoko zwyciężyć Stjaran i zapewnić sobie awans do kolejnej fazy. Mecz w Poznaniu rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,30_________ remis: 4,70_________ zwycięstwo Stjaran: 8,70

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Ruchu Chorzów i Lecha Poznań w Lidze Europy. Kompletną ofertę bukmacherską na mecze tych drużyn możesz już znaleźć na stronie www.totolotek.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *