Mecze polskich klubów w Lidze Europejskiej, jakie typy?

W ostatniej rundzie Ligi Europejskiej ostały się dwa polskie zespoły. Jednak chyba nikt nie przypuszczał, że będzie to akurat Ruch Chorzów i Legia Warszawa. Przecież Legioniści mieli teraz walczyć o fazę grupową Ligi mistrzów, a Ruch już był jedną nogą poza tymi rozgrywkami. Jednak to co się wydarzyło w ostatnich sekundach meczu na boisku (i poza nim) spowodowały, że w chwili obecnej Polskę reprezentują akurat te a nie inne drużyny. Z kim więc przyjedzie się zmierzyć Legii i Ruchowi, i jak widzą te rywalizacje bukmacherzy?

Legia zagra więc na wyjeździe z kazachstańskim Aktobe, i zdaniem ekspertów Totolotka, będą  faworytami tego meczu. Największym przeciwnikiem Wojskowych mogą być… oni sami! I ich głowa, po tym jak UEFA wykluczyła ich z Ligi Mistrzów. Jednak ta sytuacja może paradoksalnie działać bardzo motywująco, i wyzwolić w nich dodatkową motywację. I bez tego Legia Warszawa wygląda na lepszą drużynę od Kazachów. Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 17:00, i będzie transmitowane w TVP 2, oraz w TVP Sport.

zwycięstwo Aktobe: 3,00__________remis: 3,30_________zwycięstwo Legii Warszawa: 2,25

W zupełnie innej sytuacji jest Ruch Chorzów. Niebiescy strzelili bramkę w 95 rewanżowego spotkania z duńskim Esbiergiem, i dzięki temu o fazę grupową zagra właśnie z Metlistem. Ruch jest bardzo solidnym klubem, ale wydaje się, że tylko solidnym, i to tylko i wyłącznie na skalę polską. Na dłuższą metę ciężko utrzymać się na powierzchni mając za liderów Marka Zieńczuka, czy Łukasza Surmę, którzy jedną nogą są już na emeryturze. Pieniądze oczywiście nie grają, ale za wymowny komentarz co do tego kto jest faworytem tego spotkania, niech posłuży fakt, że cały zespół Ruchu jest wyceniany na 7mln Euro, a wartość samego Alejandro Gómeza, to 9mln. Ale to futbol, a w nim jak wiadomo- wszystko jest możliwe! Spotkanie: Ruch Chorzów – Metalist Charków, rozpocznie się o godzinie 18:00.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 4,00____remis: 3,35____zwycięstwo Metalista Charków: 1,80

Zapraszamy do wspólnego obstawiania wyników polskich klubów w Lidze Europejskiej. Kompletna oferta bukmacherska na pojedynki Legii Warszawa i Lecha Poznań jest już dostępna na stronie internetowej www.totolotek.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *