Kto mistrzem i spadkowiczem w Niemczech?

Już dziś startuje nowy sezon niemieckiej Bundesligi. Kibice już na starcie zobaczą pojedynek mistrza- Bayernu Monachium, z Wolfsburgiem. Ten mecz już dziś o godzinie 20:30. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie- czy ktoś zdoła zdetronizować Bawarczyków, dla których zdobycie kolejnego mistrzostwa Niemiec wydaje się po prostu formalnością.

Totolotek przygotował zakłady na to, kto zostanie mistrzem Niemiec, a także- jakie drużyny opuszczą jej szeregi w nadchodzącym sezonie. Nie może dziwić niski kurs na Bawarczyków- 1,15. Borussia Dortmund jest również mocną drużyną, jednak patrząc realnie, nie ma szans, by nawiązać z realną walkę z Bayernem. Kurs na to, że to właśnie drużyna Jurgena Kloppa zostanie mistrzem Niemiec to 7,00.

Wygląda na to, że inne drużyny mogą tylko marzyć o mistrzostwie, ale w gwoli ścisłości, kursy na kluby które przynajmniej w teorii mają na nią szansę, prezentują się następująco:

Schalke______________________________________35,00

Bayer Leverkusen______________________________40,00

Wolsburg_____________________________________50,00

Borrusia Moenchenglatbach_____________________100,00

Co do spadku z ligi, sprawa nie jest już tak klarowna. Według ekspertów Totolotka największe szanse na ma to beniaminek- Paderborn. Kurs na to wynosi 1,60. Bukmacherzy oceniają też nisko szanse Freiburga (4,50) i FC Koeln (5,00). Czy to właśnie będą spadkowicze? A może Eintracht Frankfurt (5,50), lub Herta Berlin (6,25)?

Będzie więc przewidywalnie, czy może jednak zupełnie nieoczekiwanie? Zapraszamy do typowania mistrza i spadkowicza z niemieckiej Bundesligi. Oferta Totolotka na te zakłady jest już na stronie https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?Action=[TEAM1_NAME]=%27Niemcy%201L.%27%20OR%20[TEAM2_NAME]=%27Niemcy%201L.%27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *