Jakie zakłady na mecz: Arka Gdynia – Widzew Łódź?

We wtorek na arenie pierwszoligowej dojdzie do konfrontacji Arki Gdynia z Widzewem Łódź. W normalnych warunkach był by to hit Pierwszej Ligi, jednak z całą pewnością tak nie będzie. Dlaczego, i jakie są przewidywania bukmacherskie na to spotkanie?

Przed sezonem wszystko było proste i klarowne- Arka i Widzew walczą o Ekstraklasę, po pierwszych kolejkach zajmują miejsca premiowane awansem, a kto zwycięży w piątej kolejce, ten może już pomału szykować się do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Jednak rzeczywistość, jak to rzeczywistość- okazała się po raz kolejny brutalna i mocno zweryfikowała te plany. W tej chwili Widzew walczy, ale tylko (i aż) o swoje pierwsze zwycięstwo w lidze. Aż wstyd by tak zasłużony i mocny kadrowo zespół pałętał się w ogonie tabeli zaledwie z dwoma wywalczonymi punktami.

O Arce też nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego. Zaledwie jedno zwycięstwo w czterech meczach nie wystawia temu zespołowi najlepszej noty. Wygląda na to, że marzenia o grze w Ekstraklasie będzie trzeba przełożyć po raz kolejny na następny sezon. Arkowcom nie pozostaje nic innego jak tylko walczyć o zwycięstwo w meczu z Widzewem, żeby choć trochę poprawić nastroje w drużynie.

zwycięstwo Arki Gdynia: 1,70________remis: 3,30________zwycięstwo Widzewa Łódź: 4,50

Spotkanie: Arka Gdynia – Widzew Łódź, rozpocznie się o godzinie 18:30, i będzie transmitowane na antenie Orange Sport. Zapraszamy do wspólnego typowania www.totolotek.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *