Jakie typy na Superpuchar Hiszpanii?

We wtorkowy późny wieczór rozpocznie się mecz o Superpuchar Hiszpanii. Kibiców futbolu czekają podwójne emocje, ponieważ w Hiszpanii Superpuchary rozgrywa się jako dwumecz. Nie inaczej jest i w tym roku. Do rywalizacji o to trofeum stają dwa kluby z Madrytu- Real, i Atletico. Czego możemy się spodziewać po tej rywalizacji, i jakie ciekawe kursy bukmacherzy przygotowali dla swoich graczy?

Obydwie drużyny dokonały przedsezonowych wzmocnień i przetasowań w klubowych kadrach. Jednak o ile o Realu można powiedzieć, że się wzmocnił, (pozyskał między innymi Jamesa Rodrigueza, Toniego Krosa i Kelyora Navasa, nie tracąc nikogo znaczącego ze składu) to o Atletico już niekoniecznie. Ubytki w postaci Diego Costy, Courtiosa, czy Filipe Luisa są naprawdę bardzo trudne do  zrównoważenia. Przyszli co prawda Mario Mandżukic czy Antoine Griezmann, jednak w powszechnej opinii obecne Atletico jest słabsze od drużyny z poprzednich rozgrywek.

Królewscy byli faworytem takiej rywalizacji już rok temu. Teraz stali się faworytem zdecydowanym.  Nie chcemy odbierać szans Atletico już przed meczem, jednak na Bernabeu niewiele drużyn ma czego szukać, nawet mistrz kraju jakim obecnie jest ekipa Atletico Madryt.

zwycięstwo Realu Madryt:1,50_______ remis: 3,95______zwycięstwo Altetico Madryt: 5,20

A kto zdobędzie trofeum? Atletico gra rozgrywa rewanż u siebie, ale to niekoniecznie może być ich atutem. Goście mają też dodatkowego pecha, że to dwumecz. O ile w jednym pojedynku decydowała by dyspozycja dnia, i można by było ugryźć rywala i wydrzeć im zwycięstwo, o tyle wydaje się, że Real Madryt to zbyt mądra i wyrachowana drużyna, by pozwolić sobie na dwa słabsze mecze pod rząd.

puchar zdobędzie Real Madryt: 1,35_____________puchar zdobędzie Atletico Madryt: 3,00

Pierwsze spotkanie pomiędzy Realem Madryt a Atletico Madryt rozpocznie się we wtorek o godzinie 23:00. Atrakcyjna oferta bukmacherska na ten mecz, składająca się z ponad pięćdziesięciu różnych zdarzeń jest już dostępna na naszej witrynie internetowej www.totolotek.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *