GKS Bełchatów – Piast Gliwice, jakie typy?

W meczu kończącym zmagania szóstej kolejki polskiej Ekstraklasy, GKS Bełchatów zmierzy się z Piastem Gliwice. Co ciekawego można powiedzieć o tym spotkaniu, i czego możemy się po nim spodziewać w kontekście bukmacherskim?

Bełchatowianie są jak na razie największym oczarowaniem sezonu. Oczywiście nikt nie daje im większych szans na mistrzostwo czy grę w pucharach, jednak jeśli nie zwolnią tempa, to grupa mistrzowska jest jak najbardziej w ich zasięgu. Bracia Mak wykonują naprawdę kapitalną robotę, świetnie broni Arkadiusz Malarz, dzielnie wspomagany przez Błażeja Telichowskiego czy Szymona Sawalę. O grze GKS-u można się wypowiadać w samych superlatywach.

Zupełnie inaczej niż o postawie Piasta Gliwie. Piastunki notują kolejny słaby sezon. Drużyna przez wielu typowana jest nawet jako spadkowicz z Ekstraklasy. Czy faktycznie tak będzie? Należy przypuszczać, że wyjazdowy mecz z niepokonanym jeszcze GKS-em Bełchatów nie przyniesie im zdobyczy punktowej. Jednak nie możemy zapomnieć, że to polska liga, a w niej jak wiadomo- wszystko jest możliwe.

zwycięstwo GKS Bełchatów: 1,95_______remis: 3,20_______zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,85

Spotkanie GKS-u Bełchatów z Piastem Gliwice rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sporcie. Zapraszamy do wspólnego typowania tego meczu w https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *