Co ciekawego w Lidze Europejskiej w zakładach?

W czwartek swoje mecze rewanżowe gra Liga Europejska. W grze jest już kilka uznanych zespołów europejskich. Co więc ciekawego czeka nas w ten dzień i co typować?

Ciekawie wygląda rywalizacja greckiego Asteras Tripolis z Mainz. Po pierwszym meczu minimalnie prowadzą Niemcy (1:0) i to oni są faworytami do wygrania rewanżu (kurs 1,75) jak i do samego awansu (1,05), ale wszyscy znamy doskonale fanatyzm greckich kibiców. Mogą oni natknąć swych ulubieńców do zwycięstwa. Mecz w Trypolisie rozpocznie się w o godzinie 20:15.

zwycięstwo Asteras Tripolis: 4,15__________remis: 3,55__________zwycięstwo Mainz: 1,75

Tydzień temu Rosenborg zremisował bezbramkowo z tureckim zespołem KarabüksporFC. Wygląda na to, że to jedna z najbardziej wyrównanych par w tej fazie. Czasy świetności Norwegów już dawno minęły, lecz w dalszym ciągu jest to bardzo solidny europejski zespół. Natomiast Karabükspor dopiero co zdobywa piłkarskie szlify, ale z roku na rok znaczy coraz więcej w Tureckim futbolu. W tym roku mu się zakwalifikować do Ligi Europejskiej, a ma być jeszcze lepiej. Rosenborg ma być tylko przystankiem w drodze do ich piłkarskiej sławy. Na spotkanie zapraszamy od godziny  19:00.

zwycięstwo Rosenborga: 1,85_______remis: 3,45_______zwycięstwo KarabüksporFC: 3,80

CFR Cluj z Rumunii będzie starało odrobić jednobramkową stratę z Mińska, gdzie to przegrało z miejscowym Dinamem zero do jednego. Łatwo nie będzie, gdyż Dinamo to nie piłkarskie ogórki, potrafią bardzo dobrze bronić. Ciężko im strzelić bramkę, chociaż oczywiście jest to możliwe, jednak nie spodziewamy się w tym meczu wielu bramek. Wobec wątpliwej siły ofensywnej Cluj, wynik zero do zera wydaje się tu prawdopodobnym rezultatem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Zwycięstwo CFR Cluj: 1,75__________remis:3,45__________zwycięstwo Dinama Mińsk: 3,80

Z innych pojedynków ciekawie wygląda mecz Lyonu z Mlada Boleslav, czy też Brondby Kopenhaga z Clube Brugge. Kompletna oferta kursowa na każdy z czwartkowych pojedynków starcie jest już dostępna w serwisie www.totolotek.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *